1. Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Filmini Türkçe izle

  Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Filmini Türkçe izle

  720p Türkçe Dublaj

  Yüzüklerin Efendisi 1-Yüzük Kardeşliği izle


  JRR Tolkier tarafındN kaleme alınan ve en çok okunan romanlar arasına giren serinin ilk filmi olarak 2001 yılında vizyona girmiştir.

  Çok eski çağlarda yaşayan Elf demircilerinin yaptığı güç yüzükleri, Karanlıklar efendisi Sauronun eline geçmiş ve onları kendi güç ve kötülükleriyle doldurmuştur. Ancak, tüm yüzüklere hükmeden tek yüzük elinden çalınöıştır. Sauron tüm Orta Dünyada bu yüzüğü aramaktadır. Çünkü o yüzük ona Karanlık ülkenin tek sahibi olma fırsatını verecektir.

  Yüzüklerin Efendisi Filmini Türkçe Dublaj izle


  Yüzük ise,tesadüfen bir hobbit olan Frodo’nun eline geçer. Frado’nun amcası yüzüğü bulmuş ve onu Fradoya emanet etmiştir. Frodo, büyücü Gandalf ona bu yüzüğün Sauro’ya ait olduğunu ve onun eline geçerse çok kötü şeyler olacağını ve bu yüzğün yok edilmesi gerektiğini anlatır.
  Bundan sonra Frado’nun yapacağı tek şey, yüzüğü Sauronun eline geçmeden yok etmektir. Frado ve ona inanan arkadaşları bir ekip kurarak, yüzük kardeşliği oluşturur. Şimdi yapacakları şey, büyücü Gandalfı izleyerek, Kıyametin çatlakları da denilen yere gidip, yüzüğü orada yok etmekdir. Ancak çıkacakları bu yolculuk oldukça tehlikeli ve zor olacaktır.


  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.8   212

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle