219
Kaçış Planı 3 Escape Plan 2019 Filmi izle
İncele
Kaçış Planı 3 Escape Plan 2019 Filmi izle
Türkçe Altyazı
Acımasız Düşmana Karşı Kaçıs Planı 3 Kaçış Planı serisinin 3’sü olan film 2019 yılında vizyona girdi. Aksiyon ve gerilim türünde olan film 1 saat 37 dakikadır. Ray Breslin düşmanları ile yüzleşmek isteyen ve zaman dolmadan rehin olarak alınan insanları kurtarmak hedefinde olan bir güvenlik uzmanıdır. Kaçamadığı hapishane olmayan Breslin’in yeni görevi Hong Kong’un bir teknolojik güvenlik şirketi uzmanlığını yürüten ve ülkenin en zenginlerinden olan adamın kaçırılan kızını kurtarmaktır. Kızın kaçırılma olayı klasik fidye isteme gibi görünmektedir. Ray Breslin tek başına değil ekibi ile iş yapmaktadır. Hong Kong’lu teknoloji patronunun kaçırılan kızını geri getirme görevi Ray Breslin ve ekibine verilmiştir. Kaçırılan kız Letonya’da oldukça büyük ve zorlu bir hapishane olan Şeytan’ın İstasyonu’na götürülmüştür. Ekip işi alınca Ray Breslin’in kız arkadaşı da kaçırılarak aynı Şeytan’ın İstasyonu’na kapatılır. Kaçırma olayının arka yüzü araştırıldıkça işin arkasında eski düşmanlardan birinin oldukça acımasız olan oğlu olduğu anlaşılır. Zaman Ray Breslin ve ekibinin aleyhine işlediğinden güzel bir planla rehineleri zaman dolmadan kurtarmaları gerekmektedir. Curtis ve Bautista’yı yanına alarak mücadeleye başlar.
 • 88
 • IMDb 5.4
 • 279
 • 0
The Other Woman-Arkadaşımın Aşkı izle
İncele
The Other Woman-Arkadaşımın Aşkı izle
Türkçe Dublaj
50’lik Daniel’in Macerası; Arkadaşımın Aşkı 2018 yılı yapımı 2019 yılında vizyona giren Arkadaşımın Aşkı Romantik Komedi türünde bir filmdir. Yaklaşık 84 dakika süren filmde yıllar sonra uzun zamandır görmediği arkadaşı ile karşılaşan ve arkadaşının genç ve güzel sevgilisinden etkilenen bir adamın hikayesini anlatmaktadır. 50’li yaşlarındaki Daniel, editörlük yapmaktadır ve İsabelle ile evlidir. İsabelle lise öğretmenidir. Daniel ve eşinin mutlu bir evlilikleri vardır. Daniel’in hayatı arkadaşı Patrick ile tanışıncaya kadar normal seyrinde devam ediyordur. Bir gün uzun zamandır görmediği arkadaşı Patrick ile tesadüfen sokakta karşılaşır. Daniel, arkadaşı ile yıllar sonra karşılaşmanın verdiği mutlulukla Patrick’i akşam yemeğine davet eder. Amacı arkadaşı ile tekrar karşılaşmalarını akşam yemeği ile taçlandırmaktır. Arkadaşı Daniel’in akşam yemeğini memnuniyetle kabul eden Patrick, yemeğe genç ve güzel kız arkadaşı ile gider. Daniel, Patrick’in 30’lu yaşlarındaki kız arkadaşını karşısında görünce büyülenir ve ondan çok fazla etkilenir. Daniel’in eşi İsabelle ise eşinin kızdan ne kadar çok etkilendiğini çok iyi anlamaktadır. Çünkü Daniel’i en iyi tanıyan kişi kendisidir. Daniel, eşinin yanında arkadaşının sevgilisi ilgili hayaller kurarak bir maceranın içine girer.The Other Woman izle
 • 78
 • IMDb 1.5
 • 425
 • 0
Deadwood 2019 Full HD izle
İncele
Deadwood 2019 Full HD izle
Türkçe Dublaj
Deadwood Filminde ; Çok eski yıllarda Dako'ta kurulan küçük bir madenci kampının yıllar içerisinde nasıl kocaman büyüdüğü anlatılıyor. Güney de bulunan bu yer eyalet olmak için herşeyi yapacaktır. İyi seyirler.
 • 60dk
 • IMDb 8.0
 • 863
 • 0
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle