Türkiye
Ölü Yatırım 2019 Yerli Filmi izle
İncele
Ölü Yatırım 2019 Yerli Filmi izle
Yerli Film
Ölü Yatırım Vizyon Tarihi AçıklandıKomedi türündeki “Ölü Yatırım” 2 Ağustos 2019’da sinemalarda gösterime başlayacak olan bu film oldukça eğlenceli, macera dolu, fantastik bir komedi. 2018 yapımı filmin yapımcı şirketi Marka Film, dağıtıcı firma TME Films. Başarılı oyuncuların yer aldığı filmde performanslar ve özel efektler ise göz dolduruyor. Başarısız iki kardeşin başına gelen trajikomik olaylardan yola çıkılan filmde sahne açıları oldukça iyi. Yabancı korku komedi türünden yapımlara da atıfta bulunan ince esprilere sahip. Babaları ölüm döşeğinde çocuklarına işini devam ettirmelerini vasiyet eder. Babaları çocuklarına son nefesinde benim ölümümden sonra işimi devam ettireceksiniz der ve ölür. Babalarının çocuklarından devam ettirmelerini istediği işi mezarcılıktır. Mezarcılığa başlayan kardeşler diğer taraftan da eski hayatlarındaki sorunlarla boğuşurlar. Ellerinde bulunan define haritası ile köşeyi dönme ve eski borçlarından kurtulma çabasındadırlar. Bu arada da genç, güzel bir hayalet Kerem’in karşısına çıkar. Ondan hoşlanmıştır. Her saniyesi heyecan dolu, eğlenceli ve hayaletler, gangsterler, çatışma, kovalamaca dolu bir macera,yerli sinema sevenleri bekliyor.
 • 88
 • IMDb 6.8
 • 9
 • 0
Sesinde Aşk Var Sinema Filmi izle
İncele
Sesinde Aşk Var Sinema Filmi izle
Yerli Film
Sesinde Aşk Var Duyabilene2019 yılında 16 Ağustos tarihinde vizyona gireceği belirtilen harika bir gençlik filmi Sesinde Aşk Var. İki gencin birbirlerinin duygusal boşluklarını doldurup, iç dünyalarına açıldıkları ve kendilerini yalnız hissettikleri anda, birbirleri sayesine kendilerine destek olacak bir ele sahip olmayı konu edinen bu harika filmin konusuna ve akışına biraz daha yakından bakabiliriz!Filmin ana karakteri 17 yaşında bir genç kız olan Deniz. Deniz’in ailesiyle ve kendi hayatıyla alakalı çözemediği, anlamlandıramadığı ve kendini yalnızlaştırdığı birçok konu vardır ancak okullarına gelecek yeni öğrencinin de onun hayatını tamamen değiştireceğinden habersizdir. İsmi Rüzgar olan bu genç ve etkileyici yeni öğrenci Deniz’in hayatında oldukça önemli bir role sahip olacaktır. Deniz küçük yaştayken annesini ve babasını kaybetmiştir. Deniz’e küçüklüğünden beri dedesi bakmaktadır ancak dedesinin de geçmişte yaşadığı birtakım sıkıntılar nedeniyle Deniz’in en sevdiği etkinlik olan şarkı söyleme yeteneğinden vazgeçmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle müzikten uzaklaşıp kendini tamamen derslerine adayan Deniz, hayatına Rüzgar’ın girişi ile, müzik tutkusuyla tekrar barışır.
 • 85
 • IMDb 9,9
 • 11
 • 0
Parisin Sırrı 2019 Filmini izle
İncele
Parisin Sırrı 2019 Filmini izle
Yerli Film
Komedi Tadında Bir Film Parisin Sırrı Parisin sırrı isimli filmdeki Sırrı Derman karakteri Paris Hilton’a hayran bir kişidir. Sırrı Derman yıllar önce Sinan Çetin’in çektiği bir reklam filminde oynamıştır. Yıllar sonra Sinan Çetin’den gelen bir telefonla da hayatı değişir. Paris Hilton’a hayran olan Sırrı Derman Sinan Çetin’den gelen bu telefon ile Paris Hilton ile Sinan Çetin’in çekeceği bir reklam filminde oynayacağını öğrenir. Bir reklam çekimi hazırlığında olan Sinan Çetin, reklam da Paris Hilton ile Sırrı Ferman isimli ünlü bir jönün oynamasını ister ancak Sinan Çetin’in asistanının yanlışlıkla Sırrı Ferman yerine Sırrı Derman isimli kişiyi arayınca durum karışır. Sırrı Derman Paris Hilton ile birlikte bir reklam da oynayacağını zannedince, bunun Paris Hilton ile evleneceğinin bir işareti olduğunu düşünür. Sırrı Derman reklam çekiminde oynayacağını öğrendikten sonra reklam çekimi için yollara düşer. Daha sonra Sırrı Derman ile Sırrı Ferman reklam filminde oynamak için ikisi de çekimlerin yapılacağı otele gelirler. İkisinin de reklam çekimlerinin yapılacağı yere gelmeleri ile beraber ortalık iyice karışır.
 • 78
 • IMDb 9,9
 • 14
 • 0
Cin-si Bozuk Filmini 1080p izle
İncele
Cin-si Bozuk Filmini 1080p izle
Yerli Film
Cin si Bozuk Korku Komedisison dönemlerde Türk sinemasında oldukça fazla rastladığımız gerilim tarzını komik bir şekilde anlatan, adeta filmdeki korku dolu sahneleri ile bu tarz filmlerle dalga geçen traji komik bir film olarak gösterime girmeye hazırlanıyor. Uzun metrajlı olan film, sahneleri ile insanın tüylerini ürpertirken, bir yandan da bu tarz şeylerin var olmadığını esprili bir dille seyircisine vurguluyor.Filmin ana karakteri Onur, esprili ama biraz meraklı bir kişiliğe sahip genç bir adamdır. Kendisi gibi arkadaş grubu olan Onur, bir tesadüf sonucu bir grupla karşılaşırlar. Çok mutsuz ve umutsuz olarak görülen bu topluluk, uğradıkları bir lanet yüzünden huzur bulamadıklarını ve bu yüzden kendilerine “cennetten kovulanlar” denildiğinden bahsederler.Onur ve arkadaşları için artık yapılması gereken bir tek şey vardır. Bu insanların üzerinden laneti çözmek ve onların eskisi gibi cennete gidecek kadar iyi insanlar olmalarını sağlayıp, huzura kavuşturmak. Bunun için Onur ve arkadaşları bu işin ilk başladığı bir köye doğru yola çıkarlar. Ancak bu laneti çözmeye çalışırken başlarına gelmeyen kalmayacaktır. Onur, olayı çözüp cennetten kovulanları kurtarabilecek midir?
 • 79
 • IMDb 4,9
 • 16
 • 0
Cin Aşk Büyüsü Korku Filmini izle
İncele
Cin Aşk Büyüsü Korku Filmini izle
Yerli Film
Türk Korku Filmi Cin Aşk BüyüsüAşık olduğu kadın da kendisine âşık olsun diye aşk büyüsü yapan bir adamın yaptığı büyü sonucu başına gelen felaketleri konu etmektedir. Bursa Gürsu’da çekimleri yapılan film 26 Temmuz 2019 tarihinde sinema seyircisi ile buluşacaktır. Musa deliler gibi âşık olduğu Esra’nın da kendisine âşık olmasını istemektedir. Esra ise Musa’ya kendisini unutmasını söylemektedir. Esra’nın da kendisine âşık olması için her şeyi yapacak olan Musa en son seçenek olarak aşk büyüsü yapmaya karar verir. Aşk büyüsü ile Esra’yı kendisine aşık edip mutlu olmayı hayal eder ve aşk büyüsünün tüm sorunları çözeceğine inanır.Aşk büyüsünü yapan Musa büyü sonucu Esra’nın kendisine deliler gibi âşık olduğunu görünce çok mutlu olur. Aşk büyüsü istediğinden de daha iyi sonuç verdiğini düşünürken aslında her şey daha da kötüye gidecektir. Esra’ya yapılan aşk büyüsünün hafife alınabilecek ve kolayca bozulacak bir büyü olmadığını Musa anlayacaktır. Musa aşk büyüsünü bozmaya çalıştıkça büyünün ve cinlerin felaketiyle karşılaşacaktır.
 • 79
 • IMDb 8,2
 • 33
 • 0
Bize Müsaade Yerli Komedi izle
İncele
Bize Müsaade Yerli Komedi izle
Yerli Film
Bize Müsaade İsimli Filmde Üç Yakın Arkadaşın Başından GeçenlerFilm de yeni filmine mekan bakmak için gittiği akıl hastanesinde başına gelen bir takım yanlış anlamalar sonucu akıl hastanesinin başhekimi tarafından akıl hastanesine hapsedilen üç yakın arkadaşın başından geçen olayları anlatılıyor. Bize müsaade filminde biri yönetmen, biri senarist ve biri de oyuncu olan üç yakın arkadaş yapacakları film projeleri için Büyükada’da bulunan bir akıl hastanesine yolları düşer ve işlerinden dolayı Büyükada’daki bu akıl hastanesinde bir hafta kalmayı kararlaştırırlar. Ancak Büyükada’daki bu akıl hastanesinde görmemeleri gereken bir durumu görürler. Bundan dolayı akıl hastanesinin başhekimi bu üç yakın arkadaşı Büyükada’daki bu akıl hastanesine hapseder. Çekecekleri filme mekan bakmak için buraya gelen tv sektöründeki bu üç yakın arkadaş akıl hastanesinin başhekimi tarafından akıl hastanesine hapsedilince bu üç yakın arkadaş özgürlüklerine kavuşabilmek için bir yol ararlar. Kısacası film, film için mekan bakmak amacı ile akıl hastanesine giden ve birtakım yanlış anlamalar sonucu oraya hapsedilen bir yönetmenin yaşadıklarını anlatıyor.
 • 79
 • IMDb 8,1
 • 24
 • 0
Şahıs 46 Filmini Sansürsüz izle
İncele
Şahıs 46 Filmini Sansürsüz izle
Yerli Film
Türk Gerilim Filmi Şahıs 46Türk sinemasının gerilim türü filmi olan Şahıs 46 2018 yaz aylarında İzmir Aliağa’da çekilmiştir. Çağatay Düz ve Ege Demirbüken yönetmenliğinde çekilen film 19 Temmuz 2019 tarihinde sinemalarda gösterime girecektir. Beş gencin başına gelen korkunç ve gerilim dolu anları konu alan film genç oyuncu kadrosu ile dikkat çekmektedir. Müzik festivaline gitmek için araba ile yola çıkan üç arkadaşa yolda otostop çeken iki genç daha katılır. Otostop çeken iki genç de festivale gitmektedirler. Beş genç festivale yerine doğru ilerlerken gece arabaları bozulur. Arabanın bozulduğu yer ıssız bir yer olması sebebiyle gençler karanlıkta yardım alabilecekleri bir yer bulmaya çalışırlar. Işıkları yanan bir köy evi bulurlar ve yardım için evin kapısını çalarlar. Kapısını çaldıkları evin sahibi gençlere çok yardımsever davranır onları eve alıp önce yemek hazırlar. Yemekten sonra gençler arabanın tamiri için ev sahibinden yardım istediklerinde aslında ev sahibinin düşündükleri kadar yardım sever olmadığını anlamaya başlarlar. Beş genç bu süreçten sonra arabalarının tamir olması için değil o evden sağ olarak çıkmak için mücadele etmeye başlarlar.
 • 99
 • IMDb 8,9
 • 24
 • 0
Acele Baba Aranıyor 720p izle
İncele
Acele Baba Aranıyor 720p izle
Yerli Film
Acele Baba Aranıyor Filminin KonusuFransa’da yaşayan mülteci çocukların yaşadıkları sıkıntıları mizahi bir şekilde anlatan romantik, komedi türünde bir filmdir. Damien isimli genç adam ilkokulda öğretmenlik yapan bir kişidir. Damien sakin bir hayat sürmektedir ancak bir gün öğrencilerinden Bahzad isimli öğrencisi Ülkede kalması için gerekli evrakları olmadığından dolayı sınır dışı edileceğini öğrenir. Damien öğrencisi Bahzad’ın sınır dışı edileceğine çok üzülür ve öğrencisinin sınır dışı edilmemesi için neler yapılabileceğini düşünmeye başlar. Damien’in kız kardeşi Melanie ise avukattır. Damien Melanie’nin kendisine yardımı ile yetkililere Bahzad’ın babası olduğunu söyler. Damien, kız kardeşinin yardımı ile öğrencisini ve annesini kurtarmak için ellerinden geleni yapıp Bahzad’ın sınır dışı edilmesini engelleseler de aynı durumu yaşayan çok fazla çocuğun da kurtarılması gerektiğini görürler.Damien öğrencisi Bahzad’ın durumunda olan çok fazla çocuk olduğunu görmesi ile Bahzad ve annesi gibi kurtarılmayı bekleyen çocuklar için de bir şeyler yapmaya karar verir. Böylece Damien ve avukat kardeşi Melanie, bürokrasinin sınırlarını zorlayarak ellerinden geleni yapmaya başlarlar.
 • 89
 • IMDb 8,8
 • 25
 • 0
Geniş Aile Komşu Kızı izle
İncele
Geniş Aile Komşu Kızı izle
Yerli Film
Geniş Aile’nin Üçüncüsü “Geniş Aile Komşu Kızı”Televizyon dizisi olarak ilk defa karşımıza çıkan Geniş Aile, serinin üçüncü filmi Geniş Aile Komşu Kızı ile seyirciyle buluşmak üzere. Vizyon tarihi 2 Ağustos 2019 olarak açıklanan yapım, oldukça sevilen komedi yıldızlarını bir araya getiriyor. Diğer üç filmde olduğu gibi yine Cevahir ve Ulvi’nin başından geçen olaylar anlatılmakta.Oto yıkama işine soyunan Cevahir ve Ulvi’nin komik hikâyeleri seyirciyi kendine çekecek. Serinin üçüncü filmi olan Geniş Aile Komşu Kızı, ekibe yeni katılan Emre Altuğ’un oldukça iyi performansı ile taze kana kavuşuyor. Zeynep rolünde Rojda Demirer ekibe tekrar dâhil oluyor. Usta oyuncuların katkısıyla yapım, Türk komedi severleri beyaz perdeye çekecek gibi görünüyor.Cevahirin eski flörtü Zeynep mahalleye taşınır. Geniş ailenin komşu kızı olan Zeynep, abisinin isteği üzerine Nebi ile evlenmek üzeredir. Nebi, Zeynep’e karşı derin hisler besler. Nebi, platonik aşkı Zeynep için komik durumlara düşer. Biz bu düğünü bozarız, sloganıyla yola çıkan Cevahir ve Ulvi’nin maceralı ve komik öyküsü hepimizi eğlendirecek. Herkesin kendi mücadelesini verdiği yapım yine bizlere kahkahaya doyuracak.
 • 89
 • IMDb 9,9
 • 31
 • 0
Cin Deresi: Müsfer Yerli Korku izle
İncele
Cin Deresi: Müsfer Yerli Korku izle
Yerli Film
En Tehlikeli Yol; Cin Deresi MusferTürk yapımı olan Cin Deresi Musfer 2019 yapımı olup korku türünde bir filmdir. Korku olduğundan dolayı 13 yaş ve üzeri için uygun olan film 71 dakikadır. Film, uluslararası büyük bir şirketin yarışma düzenlediğini duyan dört arkadaş yarışmaya katılmaya karar vermesi ile başlar. Yarışmaya katılmayı isteyenler ise Defne, Arda, Murat ve Sude’dir.Düzenlenen yarışmanın konusu olarak katılımcılardan daha önce tespit edilmemiş arkeolojik bir alan bulmaları ve o alanla alakalı jüriye sunum yapmaları istenmektedir. Arda’nın çocukluğu 900 yıllık tarihe sahip olan Bağırganlı Köyü’nde geçmiştir. Bağırganlı Köyü, yarışma konusu için ideal bir yerdir. Dörtlü Osmanlı devrinden kalma Kaya Limanı’na ulaşabilmek için Çakal Tepesi’ndeki dar geçitten geçmelidir. Çakal Tepesi’ndeki dar geçitle alakalı Arda uyarılarda bulunmuş fakat Murat bu uyarıları dikkate almadığından hiç yapılmaması gereken bir hata yapar. Hata neticesinde dörtlünün Cin Deresi’ni geçmelerini gerektirecek bir yola girerler. Bu yoldan geçmek düşündükleri kadar kolay olmayacaktır. Çünkü yol en tehlikeli cin kabilesi olan Müsfer cinlerinin evidir. Murat, Sude, Arda ve Defne Cin Deresi’nden çıkabilecekler mi? İzleyip görelim.
 • 89
 • IMDb 5.5
 • 50
 • 0
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle