Türkiye
Steve McQueen’i Bulmak 1080p izle
İncele
Steve McQueen’i Bulmak 1080p izle
Türkçe Dublaj
Steve McQueen'i Bulmak 2019 yılı yapımı bir filmdir . Oldukça başarılı olan ve işlerinde çok iyi olan bir hırsız grubu işlerinde zirve neticesindedirler. 1970 lı yıllarda gizli fondaki milyon dolarları kaçırmak için harakete geçen ekip, oldukca zor zaman geçirecekdir. Çünkü FBI oldukca emin adımlarla paraları kaçırtma gibi bir düşüncesi yoktur. Bakalım neler olacak iyi seyirler Ekranlardan.com
 • 88
 • IMDb 6.3
 • 260
 • 0
Sibel Filmini Full HD izle
İncele
Sibel Filmini Full HD izle
Yerli Film
Sibel FilmiBaşrollerinde birçok ünlü ismin yer aldığı Sibel filmi, yerli yabancı sinema sektörlerinde ödüllere aday gösterilmiştir. 22 Şubat 2019 tarihinde vizyona giren film, dram türünde eşsiz bir senaryoya sahiptir. Filmin çekimlerinde hem yerli hem de yabancı yönetmenler tecrübelerini perdeye yansıtmıştır. Karadeniz’ de geçen film, bu yöreyi seven insanlar için de doğal güzelliklerini gözler önüne seriyor.Filmde karakterimiz 5 yaşında geçirdiği hastalık sonucu dilsizdir. 25 yaşında babası ve kız kardeşi ile birlikte Karadeniz’de bir köyde yaşar. Ailesi dışında herkes tarafından dışlanan karakterimiz, ıslık dili ile iletişim kurmaktadır. Hayatı köyde, tarlada geçmektedir. Karakterimiz gizemli bir kurdu aramak için ormanda gezintiye çıktığı sırada bir yabancı ile karşılaşır. Ormanda saklanan yabancı ile karşılaşan karakterin hayatı bir anda değişmeye başlar.Sibel, izleyenleri şaşkınlık ve merakla ekrana kilitleyecek cinsten bir filmdir. Giresun’un Çanakçı ilçesine bağlı Kuşköy’de çekilen film aynı zamanda Karadeniz’ in göz alıcı coğrafi yapısını izleyenlere gösteriyor. 20’ den fazla ödül alan Sibel filmi yerli sinema sektöründe gurur duymamız gereken bir yapıt. Sibel filmini özellikle dram türünde film sevenlere şiddetle tavsiye ediyoruz.
 • 85
 • IMDb 6.4
 • 459
 • 0
Jinna: Karabasan 2019 Filmini HD izle
İncele
Jinna: Karabasan 2019 Filmini HD izle
Türkçe Dublaj
Jinna: Karabasan Filmi 2019Yapım yılı 2019 olan bu film, 02 Ağustos 2019’da vizyona çıkıyor. Korku film türüne ait olan Jinna: Karabasan bir Türk asıllı filmdir. Film, 2019 yılında yapılmıştır. Film, yeni evli bir çiftin üzerinden konu almaktadır. Gazeteci olan bu kadın da genel müdürü tarafından Kapadokya’daki lanetli bir hastanenin müze olmasının sebeplerini merak etmektedir.Haber olarak sunmak isteyen gazeteci kadın, esrarengiz olaylardan habersizdir ve lanete sahip akıl hastanesinin neden müzeye dönüştüğünü hep araştırır. Bunun üzerine kadın, o hastaneye gizlice gider ve haberlerinin yapımı için gönüllü olacak iki kişi bulur. Bu iki kişinin bir kadın biri de erkektir. Gazeteci ve yeni evli kadının eşi, eşinin bu görevde yer almasını hiç istemez.Gazeteci kadın her şeye rağmen eşini dinlemez ve müzeye haber yapmak için gider. Fakat bu sırada büyük bir lanet altına girerler ve üç cesetten kaçmak zorunda kalırlar. Bu haber işinden sonra evine geri dönen kadının kabusları hiç bitmez ve tüm maceralar kadını bulur.
 • IMDb 0.0
 • 319
 • 0
Ölü Yatırım 2019 Yerli Filmi izle
İncele
Ölü Yatırım 2019 Yerli Filmi izle
Yerli Film
Ölü Yatırım Vizyon Tarihi AçıklandıKomedi türündeki “Ölü Yatırım” 2 Ağustos 2019’da sinemalarda gösterime başlayacak olan bu film oldukça eğlenceli, macera dolu, fantastik bir komedi. 2018 yapımı filmin yapımcı şirketi Marka Film, dağıtıcı firma TME Films. Başarılı oyuncuların yer aldığı filmde performanslar ve özel efektler ise göz dolduruyor. Başarısız iki kardeşin başına gelen trajikomik olaylardan yola çıkılan filmde sahne açıları oldukça iyi. Yabancı korku komedi türünden yapımlara da atıfta bulunan ince esprilere sahip. Babaları ölüm döşeğinde çocuklarına işini devam ettirmelerini vasiyet eder. Babaları çocuklarına son nefesinde benim ölümümden sonra işimi devam ettireceksiniz der ve ölür. Babalarının çocuklarından devam ettirmelerini istediği işi mezarcılıktır. Mezarcılığa başlayan kardeşler diğer taraftan da eski hayatlarındaki sorunlarla boğuşurlar. Ellerinde bulunan define haritası ile köşeyi dönme ve eski borçlarından kurtulma çabasındadırlar. Bu arada da genç, güzel bir hayalet Kerem’in karşısına çıkar. Ondan hoşlanmıştır. Her saniyesi heyecan dolu, eğlenceli ve hayaletler, gangsterler, çatışma, kovalamaca dolu bir macera,yerli sinema sevenleri bekliyor.
 • 88
 • IMDb 6.8
 • 560
 • 0
Sesinde Aşk Var Sinema Filmi izle
İncele
Sesinde Aşk Var Sinema Filmi izle
Yerli Film
Sesinde Aşk Var Duyabilene2019 yılında 16 Ağustos tarihinde vizyona gireceği belirtilen harika bir gençlik filmi Sesinde Aşk Var. İki gencin birbirlerinin duygusal boşluklarını doldurup, iç dünyalarına açıldıkları ve kendilerini yalnız hissettikleri anda, birbirleri sayesine kendilerine destek olacak bir ele sahip olmayı konu edinen bu harika filmin konusuna ve akışına biraz daha yakından bakabiliriz!Filmin ana karakteri 17 yaşında bir genç kız olan Deniz. Deniz’in ailesiyle ve kendi hayatıyla alakalı çözemediği, anlamlandıramadığı ve kendini yalnızlaştırdığı birçok konu vardır ancak okullarına gelecek yeni öğrencinin de onun hayatını tamamen değiştireceğinden habersizdir. İsmi Rüzgar olan bu genç ve etkileyici yeni öğrenci Deniz’in hayatında oldukça önemli bir role sahip olacaktır. Deniz küçük yaştayken annesini ve babasını kaybetmiştir. Deniz’e küçüklüğünden beri dedesi bakmaktadır ancak dedesinin de geçmişte yaşadığı birtakım sıkıntılar nedeniyle Deniz’in en sevdiği etkinlik olan şarkı söyleme yeteneğinden vazgeçmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle müzikten uzaklaşıp kendini tamamen derslerine adayan Deniz, hayatına Rüzgar’ın girişi ile, müzik tutkusuyla tekrar barışır.
 • 85
 • IMDb 9,9
 • 1.321
 • 0
Parisin Sırrı 2019 Filmini izle
İncele
Parisin Sırrı 2019 Filmini izle
Yerli Film
Komedi Tadında Bir Film Parisin Sırrı Parisin sırrı isimli filmdeki Sırrı Derman karakteri Paris Hilton’a hayran bir kişidir. Sırrı Derman yıllar önce Sinan Çetin’in çektiği bir reklam filminde oynamıştır. Yıllar sonra Sinan Çetin’den gelen bir telefonla da hayatı değişir. Paris Hilton’a hayran olan Sırrı Derman Sinan Çetin’den gelen bu telefon ile Paris Hilton ile Sinan Çetin’in çekeceği bir reklam filminde oynayacağını öğrenir. Bir reklam çekimi hazırlığında olan Sinan Çetin, reklam da Paris Hilton ile Sırrı Ferman isimli ünlü bir jönün oynamasını ister ancak Sinan Çetin’in asistanının yanlışlıkla Sırrı Ferman yerine Sırrı Derman isimli kişiyi arayınca durum karışır. Sırrı Derman Paris Hilton ile birlikte bir reklam da oynayacağını zannedince, bunun Paris Hilton ile evleneceğinin bir işareti olduğunu düşünür. Sırrı Derman reklam çekiminde oynayacağını öğrendikten sonra reklam çekimi için yollara düşer. Daha sonra Sırrı Derman ile Sırrı Ferman reklam filminde oynamak için ikisi de çekimlerin yapılacağı otele gelirler. İkisinin de reklam çekimlerinin yapılacağı yere gelmeleri ile beraber ortalık iyice karışır.
 • 78
 • IMDb 9,9
 • 541
 • 1
Cin-si Bozuk Filmini 1080p izle
İncele
Cin-si Bozuk Filmini 1080p izle
Yerli Film
Cin si Bozuk Korku Komedisison dönemlerde Türk sinemasında oldukça fazla rastladığımız gerilim tarzını komik bir şekilde anlatan, adeta filmdeki korku dolu sahneleri ile bu tarz filmlerle dalga geçen traji komik bir film olarak gösterime girmeye hazırlanıyor. Uzun metrajlı olan film, sahneleri ile insanın tüylerini ürpertirken, bir yandan da bu tarz şeylerin var olmadığını esprili bir dille seyircisine vurguluyor.Filmin ana karakteri Onur, esprili ama biraz meraklı bir kişiliğe sahip genç bir adamdır. Kendisi gibi arkadaş grubu olan Onur, bir tesadüf sonucu bir grupla karşılaşırlar. Çok mutsuz ve umutsuz olarak görülen bu topluluk, uğradıkları bir lanet yüzünden huzur bulamadıklarını ve bu yüzden kendilerine “cennetten kovulanlar” denildiğinden bahsederler.Onur ve arkadaşları için artık yapılması gereken bir tek şey vardır. Bu insanların üzerinden laneti çözmek ve onların eskisi gibi cennete gidecek kadar iyi insanlar olmalarını sağlayıp, huzura kavuşturmak. Bunun için Onur ve arkadaşları bu işin ilk başladığı bir köye doğru yola çıkarlar. Ancak bu laneti çözmeye çalışırken başlarına gelmeyen kalmayacaktır. Onur, olayı çözüp cennetten kovulanları kurtarabilecek midir?
 • 79
 • IMDb 4,9
 • 236
 • 0
Cin Aşk Büyüsü Korku Filmini izle
İncele
Cin Aşk Büyüsü Korku Filmini izle
Yerli Film
Türk Korku Filmi Cin Aşk BüyüsüAşık olduğu kadın da kendisine âşık olsun diye aşk büyüsü yapan bir adamın yaptığı büyü sonucu başına gelen felaketleri konu etmektedir. Bursa Gürsu’da çekimleri yapılan film 26 Temmuz 2019 tarihinde sinema seyircisi ile buluşacaktır. Musa deliler gibi âşık olduğu Esra’nın da kendisine âşık olmasını istemektedir. Esra ise Musa’ya kendisini unutmasını söylemektedir. Esra’nın da kendisine âşık olması için her şeyi yapacak olan Musa en son seçenek olarak aşk büyüsü yapmaya karar verir. Aşk büyüsü ile Esra’yı kendisine aşık edip mutlu olmayı hayal eder ve aşk büyüsünün tüm sorunları çözeceğine inanır.Aşk büyüsünü yapan Musa büyü sonucu Esra’nın kendisine deliler gibi âşık olduğunu görünce çok mutlu olur. Aşk büyüsü istediğinden de daha iyi sonuç verdiğini düşünürken aslında her şey daha da kötüye gidecektir. Esra’ya yapılan aşk büyüsünün hafife alınabilecek ve kolayca bozulacak bir büyü olmadığını Musa anlayacaktır. Musa aşk büyüsünü bozmaya çalıştıkça büyünün ve cinlerin felaketiyle karşılaşacaktır.
 • 79
 • IMDb 8,2
 • 346
 • 0
Bize Müsaade Yerli Komedi izle
İncele
Bize Müsaade Yerli Komedi izle
Yerli Film
Bize Müsaade İsimli Filmde Üç Yakın Arkadaşın Başından GeçenlerFilm de yeni filmine mekan bakmak için gittiği akıl hastanesinde başına gelen bir takım yanlış anlamalar sonucu akıl hastanesinin başhekimi tarafından akıl hastanesine hapsedilen üç yakın arkadaşın başından geçen olayları anlatılıyor. Bize müsaade filminde biri yönetmen, biri senarist ve biri de oyuncu olan üç yakın arkadaş yapacakları film projeleri için Büyükada’da bulunan bir akıl hastanesine yolları düşer ve işlerinden dolayı Büyükada’daki bu akıl hastanesinde bir hafta kalmayı kararlaştırırlar. Ancak Büyükada’daki bu akıl hastanesinde görmemeleri gereken bir durumu görürler. Bundan dolayı akıl hastanesinin başhekimi bu üç yakın arkadaşı Büyükada’daki bu akıl hastanesine hapseder. Çekecekleri filme mekan bakmak için buraya gelen tv sektöründeki bu üç yakın arkadaş akıl hastanesinin başhekimi tarafından akıl hastanesine hapsedilince bu üç yakın arkadaş özgürlüklerine kavuşabilmek için bir yol ararlar. Kısacası film, film için mekan bakmak amacı ile akıl hastanesine giden ve birtakım yanlış anlamalar sonucu oraya hapsedilen bir yönetmenin yaşadıklarını anlatıyor.
 • 79
 • IMDb 8,1
 • 193
 • 0
Şahıs 46 Filmini Sansürsüz izle
İncele
Şahıs 46 Filmini Sansürsüz izle
Yerli Film
Türk Gerilim Filmi Şahıs 46Türk sinemasının gerilim türü filmi olan Şahıs 46 2018 yaz aylarında İzmir Aliağa’da çekilmiştir. Çağatay Düz ve Ege Demirbüken yönetmenliğinde çekilen film 19 Temmuz 2019 tarihinde sinemalarda gösterime girecektir. Beş gencin başına gelen korkunç ve gerilim dolu anları konu alan film genç oyuncu kadrosu ile dikkat çekmektedir. Müzik festivaline gitmek için araba ile yola çıkan üç arkadaşa yolda otostop çeken iki genç daha katılır. Otostop çeken iki genç de festivale gitmektedirler. Beş genç festivale yerine doğru ilerlerken gece arabaları bozulur. Arabanın bozulduğu yer ıssız bir yer olması sebebiyle gençler karanlıkta yardım alabilecekleri bir yer bulmaya çalışırlar. Işıkları yanan bir köy evi bulurlar ve yardım için evin kapısını çalarlar. Kapısını çaldıkları evin sahibi gençlere çok yardımsever davranır onları eve alıp önce yemek hazırlar. Yemekten sonra gençler arabanın tamiri için ev sahibinden yardım istediklerinde aslında ev sahibinin düşündükleri kadar yardım sever olmadığını anlamaya başlarlar. Beş genç bu süreçten sonra arabalarının tamir olması için değil o evden sağ olarak çıkmak için mücadele etmeye başlarlar.
 • 99
 • IMDb 8,9
 • 167
 • 0
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle