South Africa
Chappie 2015 Filmi Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Chappie 2015 Filmi Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Yakın bir gelecekte olacak suç için, mekanik bir polis kuvveti tarafından devriye geziyor. Bir polis droidi olan Chappie çalındığında ve yeni programlama yapıldığında, kendisi için düşünme ve hissetme yeteneğine sahip ilk robot olur.
 • 120 Dakika
 • IMDb 6.8
 • 896
 • 1
Mia ve Beyaz Aslan Filmi Full 1080p izle
İncele
Mia ve Beyaz Aslan Filmi Full 1080p izle
Mia Et Le Lion BlancYönetmen koltuğunda Gilles de Maistre’nin oturduğu Mia et le Lion Blanc filminin türü Dram, Macera, Ailedir. Filmin geçtiği ülkeler ise Fransa, Almanya, Güney Afrika’dır. Filmde anlatılan genel hikaye ise şöyledir: On yaşındaki Mia anne ve babasıyla birlikte Londra'daki evlerinde mutlu bir hayat sürmektedir. Bir gün aniden ailesinin Güney Afrika'daki bir aslan çiftliğini işletmek için taşınmaya karar vermeleri Mira'nın hayatını tamamen mutsuzlukla kaplamasına neden olur. Ancak güzeller güzeli bembeyaz bir aslan olan Charlie doğduğunda, Mia bu güzel yavruyla mükemmel bir bağ kurarak mutluluğu yeniden yakalar. Üç yıl sonra ise, babasının sakladığı bir sırrın açığa çıkmasıyla Mia'nın hayatı, bu sefer gerçekten, bir kez daha sarsılır. Charlie'ye bir zararı olabileceği düşüncesinden rahatsız olan Mia, çiftliği ve ailesini geride bırakarak kaçmaya karar verir. İkisi de Charlie'nin hayatını daha güvenli ve özgür bir şekilde yaşayabileceği başka bir yaşam alanı arayışına çıkarak, vahşi Afrika arazilerinde birlikte bir maceraya atılırlar.Mia Et Le Lion Blanc Filmi KonusuOn yaşındaki Mia adlı kız filmin başrolündedir. Mia Londra’da ailesiyle mutlu bir hayat yaşıyordur. Fakat bir gün ailesi Afrika’daki bir aslan çiftliğini işletmek için Güney Afrika’ya taşınmaya karar verdiğini söyler. Mia, başlarda bu karardan dolayı oldukça mutsuz olsa da, yeni doğan bembeyaz bir aslanla hayatı değişir. Bembeyaz olan aslan yavrusunun adını Charlie koyarlar. O doğduğundan itibaren Mia’nın hayatı güzelleşmeye başlar. Mia ve Charlie’nin arasında mükemmel bir sevgi bağı oluşmuştur. Ancak her şey yolunda giderken babasının sakladığı sırrın birden bire ortaya çıkmasıyla ailenin hayatı alt üst olur. Tüm bu öğrendiği şeylerden sonra beyaz ve yavru bir aslan olan Charlie’nin zarar görebileceğini düşünen Mia, Charlie ile birlikte kaçmaya karar verir. Charlie’nin yaşayabileceği güvenli bir ortam arayan Mia, Afrika’nın vahşi ortamına atılır.Mia Et Le Lion Blanc Filmin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?Yönetmen koltuğunda Gilles de Maistre’nin oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Daniah De Villiers, Mélanie Laurent ve Langley Kirkwood gibi isimler yer alıyor. Muhteşem Afrika manzaraları ile süslenmiş olan filmin senaryosu ise Prune de Maistre ve William Davies’in kaleminden çıkmış durumda.Mia et le Lion Blanc filmi, Afrika’da bir aslan çiftliği işletmeye karar vererek Afrika’ya taşınan ailenin üyeleri ise şu şekilde: Mia Owen rolünde Daniah De Villiers; Alice Owen rolünde Mélanie Laurent; John Owen rolünde Langley Kirkwood ve Mick Owen rolünde ise oyuncu Ryan Mac Lennan yer alıyor. Filmde oynamak yerine gerçek bir aile gibi davranan yetenekli oyuncular sayesinde seyirci, ailenin samimiyetine inanarak filmin kurgusuna kendini kaptıracak ve zaman akıp gidecek. Toplamda 1 saat 37 dakika sürecek olan filmin vizyon tarihi 29 Mart...
 • IMDb 6.5
 • 1.410
 • 0
Kara Göl Miras Filmi Türkçe Dublaj izle
İncele
Kara Göl Miras Filmi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Günümüz haritalarından çıkarılmış ve elektrikli çitlerin arkasına gizlenmiş bir bölgenin sırlarını ortaya çıkarmak için genç araştırmacılar ekibini bulur. Ancak, gölün merkezine ulaştıklarında korkunç bir mirasa sahip terk edilmiş bir tesisi barındıran bir ada keşfediyorlar, ada, uyarıları görmezden gelebilecek kadar aptal olanlara bayılmak için istekli olan ölümcül bir avcıya ev sahipliği yapıyor. Fakat geri dönmeden önce, tatsız kahramanlarımız yaşamları için bir savaşa sürükleniyor, hayatta kalmak istiyorlarsa birlikte çalışmak zorunda kalacaklar.
 • 90 Dakika
 • IMDb 3.5
 • 1.011
 • 0
Yarını Yok Filmi Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Yarını Yok Filmi Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Savaş bölgesi merkezine ufak bir saldırı yapan Hawke, ailesi ve sonuçta kendi hayatı dahil olmak üzere işverenleri için her şeyi feda eden bir CIA ajanıdır. Ne var ki, bu ölümcül bobini kurcalamaya başlamamasına rağmen, kendisini tam 24 saat süren son bir görev için gizemli bir şekilde yeniden hayatta olduğunun farkında. Koluna yerleştirilen geri sayım saati sıfıra ulaştığında, görevini tamamlamadıysa bir kez daha ebedi bir uykuya dalacak. 24 saat dolmadan, hem hedeflerine hem de eski CIA hocalarına kanlı bir şekilde zarar vermesini izleyin.
 • 93 Dakika
 • IMDb 5.7
 • 787
 • 0
Aksiyon Parkı Filmi Türkçe Dublaj 1080p izle
İncele
Aksiyon Parkı Filmi Türkçe Dublaj 1080p izle
Türkçe Dublaj
Tehlikeli sürüşlere sahip ve kontrol dışı bir eğlence parkı olan aksiyon parkı, Sevgili tema parkını ve kızı DC ile olan ilişkisini korumak için aksiyon parkı personeli tüm duraklara gitmek için her şeyi riske atıyorlar.
 • 85 Dakika
 • IMDb 5.0
 • 435
 • 0
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle