1. Siccin 5 Filmini Tek Parça izle

  Siccin 5 Filmini Tek Parça izle

  720p Yerli Film

    Siccin 5 İle Değişen Hayatlar
  Film’de uzun yıllar önce yapılan bir ayinin ileride nelere sebep olduğundan bahsedilmektedir. Bir genç kızı konu alan film, daha sonra seyrini biranda değiştirecektir. Film’de ki genç kız aklı dengesini yitirmekte olan babannesi , halası ve annesi ile yıkık dökük bir evde yaşamlarını sürdürmektedirler. Olaylar içinden çıkılmaz bir hal alana kadar her şey yolundadır.
  Genç kızın babası yıllar önce yani daha o doğmadan ailesini terk etmiştir. İşin ilginç tarafı ise daha sonraları babadan hiçbir haber alınamamıştır. Bu durumda da genç kızın bir gece gördüğü korkunç kabus her şeyi değiştirecektir. Genç kızın görüntüsü zaten oldukça farklı olmakta iken bu duruma bir yenisi daha eklenmiştir. Genç kız bu nedenle herkes tarafından farklı karşılanmaktadır.

  SİCCİN TEK PARÇA İZLE

  Genç kızın kabusunda babası onu eski ve güvenilir olmayan bir eve çağırmaktadır. Bu ev ise genç kızın dedesine ait köyde bulunan bir evdir. Bu evde yıllar öncesinde yasak bir ayin gerçekleşmiştir. Zaten oldukça değişik bir yapıya sahip olan kız bu kabus üzerine daha da değişim göstermiştir. Bu durumdan etrafındaki kişilerde bir hayli zarar görecektir.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.4   324

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Karabin 11 Temmuz 2019 00:47:11

  Bu siccin 4 , yalan dolanla siccin 5 yazmislar .

Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle