1. Sesinde Aşk Var Sinema Filmi izle

  Sesinde Aşk Var Sinema Filmi izle

  720p Yerli Film

  Sesinde Aşk Var Duyabilene
  2019 yılında 16 Ağustos tarihinde vizyona gireceği belirtilen harika bir gençlik filmi Sesinde Aşk Var. İki gencin birbirlerinin duygusal boşluklarını doldurup, iç dünyalarına açıldıkları ve kendilerini yalnız hissettikleri anda, birbirleri sayesine kendilerine destek olacak bir ele sahip olmayı konu edinen bu harika filmin konusuna ve akışına biraz daha yakından bakabiliriz!
  Filmin ana karakteri 17 yaşında bir genç kız olan Deniz. Deniz’in ailesiyle ve kendi hayatıyla alakalı çözemediği, anlamlandıramadığı ve kendini yalnızlaştırdığı birçok konu vardır ancak okullarına gelecek yeni öğrencinin de onun hayatını tamamen değiştireceğinden habersizdir. İsmi Rüzgar olan bu genç ve etkileyici yeni öğrenci Deniz’in hayatında oldukça önemli bir role sahip olacaktır.
  Deniz küçük yaştayken annesini ve babasını kaybetmiştir. Deniz’e küçüklüğünden beri dedesi bakmaktadır ancak dedesinin de geçmişte yaşadığı birtakım sıkıntılar nedeniyle Deniz’in en sevdiği etkinlik olan şarkı söyleme yeteneğinden vazgeçmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle müzikten uzaklaşıp kendini tamamen derslerine adayan Deniz, hayatına Rüzgar’ın girişi ile, müzik tutkusuyla tekrar barışır.

  Sesinde Aşk Var Sinema Filmi izle 8.2 / 10 16 kullanıcı oyu.
  8.2
  ( Toplamda 16 oy verildi. )

      9,9   1.321

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle