1. Rocky 5 Filmini 720p izle

  Rocky 5 Filmini 720p izle

  720p Türkçe Dublaj

  Rocky 5 izle

  Boksör olan Gunn, bu beşinci filmde Rocky ile birlikte iş yapmak ve çalışmayı düşünür. Herhangi bir karşılık beklemeyen Gunn, Rocky ile çalışır. Rocky ilk başta çok hoş karşılamasa da daha sonrasında bu işe kendini verir. Bu işe iyice sıkı sarılır ve hemen hemen tüm vaktini buna ayırır. Rocky’nin oğlu bu durumdan şikayetçidir çünkü babası onu ihmal etmeye başlamıştır.

  Rocky 5 Türkçe Dublaj izle
  Rocky, bir zaman sonra kendisi gibi gördüğü Gunn ile çok çalışıp tüm bildiklerini ona aktarır. Maalesef, Gunn sadece Rocky’yi kullanır ve hayal ettiği amaca ulaşır, şöhreti elde eder. Ne yapsa Rocky gibi olamayacağını daha sonrasında anlar ve Rocky’ye karşı çıkmaya ve onunla yüzleşmeye başlar. Tabi her şey beklenildiği gibi değildir.

  Rocky 5 Türkçe Altyazili izle
  Bu planlama doğrultusunda yapılan maç, boks ringinde yer almamaktadır. Farklı bir alanda yaşanmıştır. Rus boksör ile maça girmiş ve beynine büyük bir darbe yemiştir. Rocky’ ye sataşan Gunn, onu hiçe saymıştır. Filmin sonunda da kötüler cezasını bulmaktadır. Bu da bizlere hiçbir ihanetin gerekçesiz ve cezasız kalmayacağını gösteriyor.


  Rocky 5 Filmini 720p izle 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5.2   336

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle