1. Rambo 3 Full HD izle

  Rambo 3 Full HD izle

  720p Türkçe Dublaj

  Rambo 3 İle Farklı Adımlar
  Birçok badireyi kendi atlatan insan daha sonraları da daha fazlasına ihtiyaç duymadan yaşamaya alışmaktadır. Filmde de kendi iç dünyasından ödün vermek istemeyen bir karakter ile karşılaşmaktayız. Aslında her şey gazi olduktan sonra farklı bir boyut kazanmaya başlamıştır. Adeta yardım sever bir kişiliğe bürünüp, dövüşten elde edilen parayı yardım amaçlı kullanmak istemektedir.
  Karşısına çıkan eski komutanı ise ondan bir şey talep eder. Desteğini istediği nokta’da Rambo bu duruma yeniden kanmak istemez. Yeniden kandırılma düşüncesi onu bir hayli korkutmaktadır. Bu nedenle de hep bir adım geriden hareket etmektedir. Ancak bir süre sonra yaşananlara tanıklık edince o da ister istemez kendisini olayların içerisinde bulacaktır.
  Yaşamış olduğu yerde insanlara karşı yapılanları gördükçe bunlara kayıtsız kalamaz. Her ne pahasına olursa olsun kendisini yeniden ortaya atar. Adeta küllerinden doğar. Tüm önyargıları da böylelikle beraberinde silinmiştir. Yaşamış olduğu olaylardan ders çıkarma pahasına suskunluğunu korurken kendini yeniden sahnelerde bulacaktır. Böylelikle macera dolu anlara bu film’de bir kez daha tanıklık etmiş olacaksınız.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.7   173

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle