1. Parisin Sırrı 2019 Filmini izle

  Parisin Sırrı 2019 Filmini izle

  720p Yerli Film

  Komedi Tadında Bir Film Parisin Sırrı
  Parisin sırrı isimli filmdeki Sırrı Derman karakteri Paris Hilton’a hayran bir kişidir. Sırrı Derman yıllar önce Sinan Çetin’in çektiği bir reklam filminde oynamıştır. Yıllar sonra Sinan Çetin’den gelen bir telefonla da hayatı değişir. Paris Hilton’a hayran olan Sırrı Derman Sinan Çetin’den gelen bu telefon ile Paris Hilton ile Sinan Çetin’in çekeceği bir reklam filminde oynayacağını öğrenir.
  Bir reklam çekimi hazırlığında olan Sinan Çetin, reklam da Paris Hilton ile Sırrı Ferman isimli ünlü bir jönün oynamasını ister ancak Sinan Çetin’in asistanının yanlışlıkla Sırrı Ferman yerine Sırrı Derman isimli kişiyi arayınca durum karışır. Sırrı Derman Paris Hilton ile birlikte bir reklam da oynayacağını zannedince, bunun Paris Hilton ile evleneceğinin bir işareti olduğunu düşünür.
  Sırrı Derman reklam çekiminde oynayacağını öğrendikten sonra reklam çekimi için yollara düşer. Daha sonra Sırrı Derman ile Sırrı Ferman reklam filminde oynamak için ikisi de çekimlerin yapılacağı otele gelirler. İkisinin de reklam çekimlerinin yapılacağı yere gelmeleri ile beraber ortalık iyice karışır.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      9,9   411

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    tokmakcı 1 Ağustos 2019 01:42:30

  1x betten nefretediyoeumzhep reklam

Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle