Martin Kove

 1. Bir Zamanlar Hollywood’da ( once upon a time in holywood) izle
  Tüm Bilgiler
  Bir Zamanlar Hollywood’da ( once upon a time in holywood) izle 2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Bir Zamanlar Hollywood’da ( once upon a time in holywood)Bir zamanlar Hollywood’da efsane sanatçıları bir arada buluşturan bir film. Özellikle dram ve gizem temalı hikaye severleri ekran başına bağlayacak film gerçek bir hikayeden yola çıkarak yapılmıştır. Film başkarakteri kendi hayatındaki dramları yaşarken, bir başka karakterin hunharca öldürülüşü hayatı içinden çıkılmaz bir hale sürükler.Hikaye, 1969 yılının yaz başlarında Los Angeleste geçer. O dönemlerde popülaritesini kaybetmekte olan eski bir western dizi oyuncusu Rick Dalton, şöhretini yeniden kazanabilmek için mücadele etmektedir. Bu arada onun uzun süre dublörlüğünü yapmış olan Cliff Booth’da yanındadır. Aslında Booth’un amacı Rick’in gölgesinden kurtulup, kendine Hollywood’da bir yer edinmektir.İki oyuncu artık eskisi gibi olmayan Hollywood’da tutunmaya çalışırken evlerinin yanındaki komşuları Sharon Tate’in öldürülüşü onları daha da yıkıma götürecektir. 9 Ağustos 1969 yılında Mason isimli tarikata kurban giden Tate öldüğünde 8 aylık hamiledir. Tate’nin vahşice öldürülüşü, bu arada Hollywodun acımasız yüzü ve iki arkadaşın birbiriyle rekabeti arasında dönen hikaye, seyirciye duygusallığı, entrikayı ve gerilimi aynı anda yaşatacaktır.
  • 2019
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 5.7
  • 269
  • 0
  Rambo: İlk Kan 2 Filmini izle
  Tüm Bilgiler
  Rambo: İlk Kan 2 Filmini izle Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Rambo 2 Filmi ve Mucizeleriİlk filmde kurgu ağırlığını görüyoruz. Savaşa dönüştürülerek devam edilen bir film olan Rambo’nun kurtuluşunu anlatan bu film izleyiciyi ekranlara kitlemektedir. Rambo, Vietnam gazisidir ve hapis cezası çekmektedir. Vietnam’da olduğu müddette komutanlığını üstlenen Samuel de ona bir teklif sunup onu oradan çıkarmayı hedeflemektedir. Rambo, esir altındaki Amerikan askerlerinin yerlerini tespit edecektir.Samuel’in sunduğu bu teklifte Amerikan askerlerini bulacak olan Rambo, esir altından kurtulmuş olacaktır; böylece cezası da kaldırılacaktır. Bu görevi kabul edip sorumluluğu alan Rambo, zor günler geçirir çünkü mareşal onu esir altına alır. Sınır dışı topraklarda yalnız kalan Rambo, esir düşer ve ona kötü davranılmış ve birçok işkenceye de maruz kalmıştır. Daha sonrasında daha da güçlenen Rambo, esir altında bırakılan askerleri ve kendini kurtarmak için Amerikan ve Rus askerleri öldürür. Çünkü esir altında kalıp işkence görmek onu çok yormuştur. Onu esir altında bırakan komutanla da savaşır. Kendisine zor zamanlar yaşatan mareşal Mortuck’tan intikam alan Rambo’nun dediği gibi en iyi silah beyindir.
  • 1985
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 8.0
  • 818
  • 0
  Bir Zamanlar Hollywood’da 2019 Filmi Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Bir Zamanlar Hollywood’da 2019 Filmi Full HD izle Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
  Dram, Mahkeme, Gerilim türlerindeki filmin yönetmen koltuğunda Quentin Tarantino oturuyor. Kariyerinde yalnızca 10 uzun metraj film çekeceğini söyleyen Tarantino, daha öncesinden çekmiş olduğu 8 uzun filminde oldukça iddialı olduğu almış biliniyor. Bu 8 film de seyircisinde bir hayli olumlu geri dönüşler almıştı. Türkçe karşılığı Bir Zamanlar Hollwood’da olan film, Quentin Tarantino’nun 9. uzun soluklu filmi olduğu biliniyor. Filmin vizyon tarihi ise 23 Ağustos 2019 olarak açıklandı.Filmde Neler Oluyor?Once Upon A Time in Hollywood – Bir Zamanlar Hollywood’da filmi, genel itibari ile 1969 yılında Los Angeles’ta geçiyor. Filmde Hollywood’da artık tanınmakta güçlük çeken ve Sharon’ın kapı komşusu Rick Dalton ile onun uzun süredir birlikte çalıştığı dublörü Cliff Booth’un hikâyesi filmin ana konusunu oluşturuyor. Ancak hikâyenin arka planında hem o yılların sinema sektörünü hem de sektör içerisinde yer alan ünlü isimleri görme şansı bulunuyor. Filmde birçok ünlü tarihi figürler yer alıyor. 1969 yılı Los Angeles’ta geçecek olan filmde sevilen oyuncu Bruce Lee, Sharon Tate, Sam Wanamaker, Steve McQueen ve Roman Polanski gibi ünlü tarihi figürler yer alacak. Ayrıca Sharon Tate ve 4 arkadaşının Charles Manson’ın tarikatı tarafından katledileceği ile ilgili sahneler de bulunuyor.Filmin Oyuncu Kadrosunda Hangi İsimler Yer Alıyor?Sevilen oyuncular Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt filmde başrolü oynayan iki karakteri canlandırıyor. Bu başarılı ve sevilen iki oyuncunun filmde olmasında çok daha fazlası Once Upon A Time in Hollywood filminde bulunuyor. Filmde DiCaprio ve Pitt’e Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Michael Madsen, Luke Perry, James Marsden, Lena Dunham, Emile Hirsch, Bruce Dern, Maya Hawke gibi isimler yer alıyor. Samuel L. Jackson, Jennifer Lawrence ve Tom Cruise ise yoğunlukları nedeni ile filmde yer alamadı. Ancak yine de anlaşılacağı üzere filmin kadrosu oldukça kalabalık.Filmin Kadrosundaki DeğişiklikEylül ayında vefat eden Burt Reynolds’ın, Once Upon a Time in Hollywood filminde evini Charlie Manson ve müritlerine kiralayan George Spahn karakterini canlandırması planlanmıştı. Ancak usta oyuncu film çekimleri öncesinde hayata veda etti. Bu üzücü durumun ardından Burt Reynolds’ın yerine, Bruce Dern filmin oyuncu kadrosuna katıldı. Damon Herriman’ın, Ağustos ayında filmin kadrosuna, filmde önemli bir rolü olacağı düşünülen Charles Manson’ı canlandırmak üzere dahil olacağı bekleniyordu. Ancak Herriman, yönetmenleri arasında David Fincher’ın da bulunduğu Mindhunter’ın 2. sezonunda Charles Manson’ı canlandırması da ilginç bir durum oldu. Film ilk etapta Sharon Tate’nin öldürüldüğü tarih 9 Ağustos’un 50. yıl dönümü olan 9 Ağustos 2019’da vizyonda olması planlanıyordu. Ancak bir değişiklik ile Once Upon a Time in Hollywood, Türkiye’de 23 Ağustos 2019’da beyaz perdeye aktarılacağı duyuruldu.
  • 2019
  • Amerika,İngiltere
  • 2.284
  • 0
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle