Hülya Duyar

 1. Konuşan Hayvanlar Direk izle
  Tüm Bilgiler
  Konuşan Hayvanlar Direk izle 2019 Filmleri, Aile Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Konuşan Hayvanlar Direk izle filminin konusu; Can ailesi ile beraber hayvan koruma parkında çalışmakta oldukları için, orada büyümüş olan bir çocuktur. 9 yaşlarında küçük bir çocuk olan can, hayvanlara karşı çok fazla ilgi duymakta ve onları duyup, onlarla iletişim kurabilmektedir. Bir gün parkın sahibi olan Şaheste Hanım’ın park arazisini bir başkasına satarak, oraya yüksek katlı binalar yaptırmaya karar verdiğini öğrenecektir. Ancak Şaheste Hanım’ın babası bu duruma tamamen karşıdır. İyi seyirler dileriz.
  • 720p
  • IMDb 1.0
  • 37
  • 0
  Deliha 2
  Tüm Bilgiler
  Deliha 2 Komedi Filmleri, Yerli Film 
  Multi Dil
  Deliha aşk hayatı istediği gibi olmayınca aşktan umudunu keser ve bu defa şansını kariyerde denemeye karar verir. Deliha’nın hayali aşçı olmaktır bunun için kariyer hayatını aşçılıktan yana kullanmayı tercih eder. Bir çok iş görüşmesine gider fakat hepsinin sonucu hayal kırıklığıdır. İstediği şeyler olmadığı için her şey kötüye gidiyor gibi gözükmektedir. Fakat bir gün Deliha’nın şansı yaver gider ve çok şık bir restoran tarafından işe kabul edilir. Artık kariyeri için ilk adımı atmıştır. Peki Zeliha hayallerine ulaşabilecek mi?Deliha 2 HD izle 12 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren filmin hem senaristi, hem de başrol oyuncusu olan Gupse Özay, Deliha 2 filminin yönetmenliğini de yapmıştır.
  • 2018
  • Tükiye
  • 720p
  • IMDb 5.5
  • 1.378
  • 5
  Hababam Sınıfı Yeniden 2019 Filmi Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Hababam Sınıfı Yeniden 2019 Filmi Full HD izle Komedi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Güdük Necmi, İnek Şaban, Mahmut Hoca ve daha birçok efsane haline gelen oyuncu kadrosu ile uzun yıllardır gönüllerde taht kuran Hababam Sınıfı serisi, Hababam Sınıfı Yeniden olarak beyaz perdeye uyarlanıyor. Geçmiş senelere ait olan Hababam Sınıfı filmleri, günümüzde hala oldukça fazla izleyiciye sahiptir. Türk sinema sektörünün ikonik film serilerinden biri olmayı başarmıştır. Hababam Sınıfı serisinin vizyona girmesinin ardından geçen onca seneye rağmen yeni nesli de güldürmeyi başarıyor. Film, komik tiplemeleri ve vermek istediği mesajlar ile her kesime hitap ediyor. Klasikleşmiş filmin yan sıra bu filmde yeni bir boyut, yeni karakterler ve yeni bir dil hakimdir. Orijinal filmde olduğu gibi mizah ve duygusallığın harmanlandığı film, her kesim ve her yaştaki kişiye hitap ediyor.Filmde Neler Oluyor?Rıfat Ilgaz’ın eseri olan ve yönetmenliğini Ertem Eğilmez’in yapmış olduğu Hababam Sınıfı, Hababam Sınıfı Yeniden olarak film severlerin beğenisine sunuluyor. Yönetmen koltuğunda “Biz Size Döneriz” ve “Damat Takımı” gibi komedi filmleri ile adını duyuran Doğa Can Anafarta’nın bulunduğu filmin senaryosunu ise Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbey birlikte kaleme almıştır. Başta İnek Şaban, Güdük Necmi ve Mahmut Hoca tiplemeleri ile bilinen filmde, karakterlerin yerini başka oyuncular alıyor. Filmde müdür muavini rolündeki Mehmet Hoca’yı Altan Erkekli, okul müdürünü de Osman Alkaş canlandırıyor. Filmin yapımcıları, bu filmin Hababam Sınıfı serisinden farklı olduğunu belirtiyor. Karakterlerin birebir aynı olmadığı, yalnızca Damat Ferit olarak Yusuf Çim’in karakterinin yakın olduğunu ama birçok karakterlerin aynı olmadığını vurguluyor. Nostaljik görüntüler ile modern sinema dünyasını birleştirmenin amaçlandığı filmde, yeni oyuncular seyircilerini bekliyor olacak. Yeni bir jenerasyon, yeni karakterler ve yeni bir dil kullanılarak Hababam Sınıfı’nın ruhu yeniden yaşatılıyor. Filmde, Özel Çamlıca Lisesi yeniden karma sisteme geçiyor. Böylece, Hababam Sınıfı filmlerinde olduğu gibi yine kız ve erkek öğrenciler arasında tatlı bir rekabet başlıyor. Hababam Sınıfı’nın müdavimleri olan erkek öğrenciler, yeni gelen kız öğrenciler ile başta birbirlerine meydan okusalar da, sonrasında birlik olmayı başarıyorlar. Maceralara hep birlikte atılıyorlar.Hababam Sınıfı ‘Yeniden’ Beyaz PerdedeHANN Film’in yapımcılığını yaptığı Hababam Sınıfı Yeniden filminde Türk sinemasında deneyimli ve sevilen yüzleri bir araya geliyor. Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Osman Alkaş, Hülya Duyar gibi birçok isim filmin başrolünde yer alıyor. Orijinal Hababam Sınıfı kadrosunda yer alan Halit Akçatepe, Kemal Sunal, Ahmet Arıman, Tarık Akan, Feridun Şavlı gibi isimlerin oluşturduğu filmin yeni versiyonu olan Hababam Sınıfı Yeniden kadrosunu, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Irmak Aydın, Fırat Albayram, Nazlı Pınar Kaya ve Sami Aksu oluşturuyor. Filmin çekimlerine 2018 yılında başlandı ve bitmesi hedeflenen 6 haftada da bitirildi. Film, 5 Nisan 2019’da vizyona...
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 3.0
  • 2.175
  • 9
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle