Han Kim

 1. Boş Ev Bin Jip Dram Filmleri izle
  Tüm Bilgiler
  Boş Ev Bin Jip Dram Filmleri izle Dram Filmleri, Romantik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Sürpriz Niteliğinde Bin-Jip / Boş EvYalnız bir adam’ın motorsikletine atlayıp günlere uzanan yolcuğunu film konu edinmiştir. Çıktığı bu yolda bulduğu her boş evde bir süreliğine de olsa vakit geçirip, hayatını devam ettirmeyi başarmıştır. Özelikle uzun tatil planları olan aileleri takip ederek, onlar yokken evlerinde konaklamayı sürdürmüştür. Buna karşılık ödediği bedel ise bir hayli ilginç olmaktadır.DRAM FİLMLERİ İZLE Girmiş olduğu bos evlerde konaklama adına bir bedel ödemesi gerektiğini düşünür. Bunun nezdinde de işe evde kendince bozulmuş olarak gördüğü eşyaları tamir ederek başlar. Böylelikle hem vakit geçirmiş olduğunu düşünür, hem de bir bedel ödemenin rahatlığını hisseder. Günün birinde girmiş olduğu bir evde yalnız olmadığını hissedince işler tam da orada değişmeye başlar.Kendisine ait bit yaşam tarzı olmayan bu adam, herkesin hayatına ortaklık etme çabası içerisinde olunca pek çok macerada onunla birlikte gelmektedir. Ziyareti sırasında evde bir kadın’ın olduğunu fark eder. Kocasından işkence görmekte olan bu kadını görünce bir hayli şaşkına döner. Başlangıçta ayrı dünyaların insanları olduğu düşünülse de ileride aralarından geçenlere film’de sizlerde tanıklık edeceksiniz.
  • 2004
  • Güney
  • 720p
  • IMDb 8.4
  • 370
  • 0
Han Kim Haberleri
Yerli Film izle
  18 Haziran 2019

Yerli Film izle

Yerli Film izle

Bir ülkenin kurallarına göre yapılan filmdir. Ülkemizdeki anlamı ise Türk Filmidir. Bir ülkenin kültürünü, yaşam şeklini, gelenek ve göreneklerini en iyi anlatan o ülkenin yapıtı olan filmlerdir. Bazen komedi, bazen dram olsa da toplumun aynası olarak bilinen yerli yapım olan filmler uzun zaman geçse de tekrar tekrar izlenebilmektedir.

Her ay çok sayıda yapılan yerli film izle vizyona girmesinin ardından beyaz perde de beklenilen seyirciye ulaşmasıyla televizyonlarda yayına girer. Televizyonlarla birlikte farklı bir yayın mecrası olan internet ağları aynı filmleri yayınlamaya başlar.

Geniş Yerli Film Arşivi

Her kategoride film izle imkanı bulunan internet sitemizde her ay çok sayıda filmi arşivimize yüklüyoruz. Başta Yeşilçam ve Türk Sineması filmleri olmak üzere yerli yapım olan çok sayıda filmi sitemizde bulmanız mümkün. Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen bir döneme damgasını vuran ve vazgeçilmezlerden olan Yeşilçam Filmlerinin başlatmış olduğu yerli yapım akımı bugünde geçerliliğini korumaktadır.

Beyaz perde ile birlikte televizyonlarda yayına giren yerli yapım olan filmler internet mecrasında da büyük ilgi görüyor. Konuşulan dilde yapılan vizyondaki yerli filmler toplum tarafından kolay anlaşılabildiği için kolayca benimsenip beğeni topluyor.

Ailecek İzlenecek Filmler

İzleyicilerimizin beğenisine sunduğumuz çok sayıda yerli yapım filmini sitemizde sitemizden kesintisiz reklamsız izleyebilirsiniz. Film izleyerek vakit geçirmek ve eğlenmek isteyenler için de arşivimizde komedi filmleri beğeniye sunuyoruz.

Ailenizle birlikte yada arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek ve film izlemek istediğinizde en kaliteli filmleri sitemizde bulabilirsiniz. İzlemek istediğiniz film için kategori seçimi yaparak film izle komedi türündeki filmleri seçebilir ailenizle birlikte sansürsüz izleyerek film izlemenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Amacı izleyiciyi güldürmek, eğlendirmek olan komedi türündeki yerli yapım olan bu filmleri internet sitemizden bulunduğunuz yerden ve zaman aralığında izleyebilir ve ailecek film izlemenin keyfine varabilirsiniz.

En Kaliteli Filmler Arşivimizde

Her kategoriden yerli yapım olan filmlere sitemizin geniş film arşivinden ulaşabilirsiniz. En kaliteli filmleri 720p film izle çözünürlüğünde izleyebilir ve farkı görebilirsiniz. Film arşivimizdeki komedi, aksiyon, dövüş, dram, belgesel ve daha birçok kategorideki yerli yapım filmden beğendiğiniz filmi tercih edebilirsiniz. Sitemizi takip  ederek te yeni yapım filmleri ücretsiz olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Sitemizde ücretsiz film izle izleyicilerimizden ve takipçilerimizden her hangi bir ücret talep edilmemektedir. Yeni filmler ve tüm filmleri izlemek için sitemizi takipte kalmanız yeterlidir.

Ayrıca sitemizdeki filmler hakkında görüş ve önerilerinizi yada yayınlanmasını istediğiniz filmleri bize bildirebilirsiniz. Bunun için bir sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz. Kendi belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile sitemize yorum yapmak için ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kullanıcı adını kendiniz belirlediğiniz internet sitemizde şifrenizi de gizlilik içinde kendiniz belirleyerek başkalarının sizin bilgilerinizi kullanmasının yada adına yorum yapmasının önüne geçebilirsiniz.

2019 Filmleri izle mek  içinde eleştiri ve yorum yapabilirsiniz.

 •   250
 •   0
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle