1. Kurtuluş Günü – D-Day Assassins Full HD izle

  Kurtuluş Günü – D-Day Assassins Full HD izle

  720p Türkçe Dublaj

  Kurtuluş Günü-İntihar Günlüğü
  1944 yılında gerçekleşen savaşta yaşanan gerçek bir olayı anlatıyor. Kirli onüç olarak bilinen bir grup amerikan askeri, üstlerine karşı gelen, emirlere itaat etmeyen ve özellikle banyo yapmaktan kaçtığı için isimleri kirli onüç olarak bilinen asilerdir. Sık sık kışlalardan kaçmalarına rağmen, cesareti ve gözüpekliliğiyle tanınan bu askerlere, bir fırsat verilip, hatalarını bu şekilde telafi etmeleri istenir.
  Yeni görevleri, Normandiyanın işgali sırasında oluşan Alman işgallerini bitirmek amacıyla, düşmanın ilerleyişini dudrurmak, nazi ikmal hatlarını imha etmek ve kaçış rotası oluşturmaktır. Bunun için seçilen ilk birim olan askerler, görevlerini başardıkları takdirde, yeniden orduya kabul edilecekler ve hakettikleri değeri alacaklardır.
  Ancak, bilmedikleri bu görevin adının “intihar görevi” olduğudur. Karşılarındaki düşman acımasız ve oldukça kararlıdır. D-Day Assassin olarak bilinen grup ise, düşmanı altetmek ve kendilerine verilen bu görevi başarıyla tamamlayıp, kendilerini orduya ispat etmek için onlardan daha acımasız ve kararlı olacaktır. Düşmana karşı verilen mücadelede, kendi kimliklerinden sıyrılıp, içlerindeki acımasızlık ve vahşeti sergileyecekler ve tarihe damgalarını vuracaklardır.


  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.8   177

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle