1. Kaçış Oyunu-Play Or Die Sansürsüz izle

  Kaçış Oyunu-Play Or Die Sansürsüz izle

  720p Türkçe Dublaj

  Kaçış Oyunu (play or die)

  Kaçış oyunu; korku-gerilim tarzı sevenler için seyredilmeye değer bir film olarak gösterime giriyor. Filmdeki iki arkadaşın, yarışma olarak girdikleri ancak daha sonra sağ kalmak için mücadele verdikleri bir ölüm-kalım savaşını anlatıyor. Chloe ve Lucas gizemli oyunları seven iki arkadaştır. Bir gün bu oyunların en gerçekçisi olan Paranoya ile karşılaşırlar.
  Paranoya, bir kaçış oyunudur. Bu oyunun iki kuralı vardır. Birincisi oyundaki hiçbir şey gerçek değildir. İkincisi ise, oyundan sadece bir kişi sağ olarak kurtulmayı başaracaktır. Tüm bunları oyun olarak görüp, kuralları çok dikkate almayan ikili oyuna katılmaya karar verirler. Artık onlar için dönüş yoktur.

  Chole ve Lucas, ormanın içerisinde bir akıl hastanesine götürülür. Burası ürkütücü bir yerdir. Her yeri kameralarla dolu olan odalarda, yalnız olmadıklarını anlayacaklardır. Orada kendileri haricinde dört kişinin daha oyunun içinde olduğunu anlarlar. Her biri kapatıldıkları odalardan kurtulmanın yolunu arayacaklardır. Ancak, bu sadece bir başlangıçtır. Lucas ve diğerleri için oyun yeni başlamakta ve bu oyunda sadece bir kişi sağ kurtulacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      0.0   247

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle