Suç Filmleri
John Wick: Chapter 2 2017 Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
John Wick: Chapter 2 2017 Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
John Wick 2 izleİlk filminden sonra birçok izleyicinin ikincisi çıkacak mı sorusuna cevap olan John Wick 2, yine suç , gerilim ve aksiyon türünü içinde barındırmaktadır. Şubat ayı 2017 de Türkiye'de vizyona girmiş olan film 2 saat 2 dakika sürmektedir.John Wick 2 Türkçe Dublaj izleİlk filminde öldürülen köpeği yüzünden bir katliam yaratan Wick intikamını aldıktan sonra yeni bir köpek almıştı. Fakat istemediği belalar yine başına üşüşünce tekrar sahalara geri dönmek zorunda kaldı. Çok iyi bir suikastçi olan John, eski ortağı sayesinde yeni bir görev alır. Ve bu görev için İtalya'ya gitmesi gerekmektedir.Aksiyon ve gerilimi bir anda yaşayacağınız John Wick 2 altyazılı izle butonuna basarak filmin konusunu daha detaylı anlamanız gerektiğini düşünüyoruz. Filmde bulunan müzikler(Tyler Bates, Joel J. Richard) filmi izlerken sizi daha da heyecanlandıracaktır.John Wick 2 Türkçe Altyazili izle 171,5 milyon dolar gişesi olan John Wick 2, google izleyicileri tarafından yaklaşık olarak %95 beğeni almıştır. Bu beğeniyi sonuna kadar hak eden filmin IMBD puanı 8,7'dir.
 • 2017
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.6
 • 18
 • 0
John Wick 2014 Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
John Wick 2014 Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
John Wick 1 izleSuç, gerilim ve aksiyon türünde olan Amerikan yapımı film John Wick 2014 yılında sinema dünyasına girdi. Aksiyon meraklı film severlerin kesinlikle izlemesi gereken bir filmdir.John Wick 2014 izleFilm başrol karakteri(oyuncusu) John Wick(Keanu Reeves), aşkı için işini bırakan bir seri katildir. Aşkının hastalığı yüzünden darmaduman olan Wick, bocalamaya başlamıştır. Ve evlendiği kadın ilk aşkı ölünce kendini evine kapatmıştır. Cenazeden sonra evinde yasını tutan Wick kapının çalması ile şaşırmıştır. Kimin geleceğini ya da ne getireceğini tahmin edememiştir. Kapıyı açtığında karşısında postacısı görür ve elinde tuttuğu kafeste köpeği görür ve şaşırır. Kargoyu teslim aldıktan sonra koltuğuna oturarak içinde bulunan zarfı açar ve bu köpeğin karısından ona gelen son hediye olduğunu anlar. Fakat çok süre geçmeden daha önce arabasını beğenen 3 serseri evine girer ve John'u hazırlıksız yakalar. Dayak yiyen oyuncumuz sabah uyandığında köpeğinin öldürüldüğünü görünce çok sinirlenir ve intikam için eski işine geri döner.John Wick Türkçe Dublaj izleFilmin ilk serisi olan John Wick 1 filmi, 88,8 milyon gişeye sahiptir. Google kullanıcıların yaklaşık olarak %95 oranında beğeni yaptığı filmin IMBD puanı 7,3 tür. Altyazılı film izle seçeneği ile sitemizde yerini almıştır.
 • 2014
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.3
 • 15
 • 0
Kelebek – Papillon Filmi 1080p izle
Tüm Bilgiler
Kelebek – Papillon Filmi 1080p izle Biyografi Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kelebek Papillon izlePapillon, gerçek bir hikâyeden uyarlanmasıyla çoğu kişide kalıcı etkiler bırakacaktır. Haksız yere cinayetten hüküm giyen Henri ‘Papillon’ Charriere, küçük suçlara bulaşmış bir adamdır. Haksız yere almış olduğu ceza yüzünden, kötü ünüyle tanınan Fransa’nın Şeytan Adasında bulunan yüksek güvenliğe sahip hapishaneye sevk edilir. Burada Fransa’nın en ünlü kalpazanı olan Degayla tanışacaktır. Kelebek Papillon Türkçe dublaj izleBu sayede aralarında yıllar boyu sürecek bir dostluk gelişir. Aslında Dega ilk zamanlar Papillon’a güvenmese de onu tanıdıkça, onun için ölümü göze alabileceğini gördükçe dostluk hikâyeleri başlayacaktır. Haksız yere müebbet alan Papillon aklında tek bir düşünceyle hareket eder: kaçmak. Hapishane şartları ise berbattır.Kelebek Papillon Full HD izle İlk kaçış denemesini yapan Papillon, bunu gerçekleştiremez. Çünkü tekne için anlaştığı kişi parasını alır ve kendisini kelle avcılarına teslim eder. Hapishaneden kaçamayan Papillon kaçmaya çalıştığı için iki sene tecrit cezası alır. Bu yüzden beş adımlık bir hücrede kalacaktır. Çok az bir yemekle idare etmek zorunda bırakılır. Dostu olan Dega ise arkadaşına her öğünde Hindistan cevizi gönderir. Yalnız bu durum bir süre sonra ortaya çıkar. Heyecanlı bir film sizleri bekliyor.
 • 2017
 • Amerika,Czech Republic,İspanya
 • 720p
 • IMDb 7.1
 • 53
 • 0
Güven – Trust 1080p izle
Tüm Bilgiler
Güven – Trust 1080p izle Dram Filmleri, Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Güven Trust Turkce Dublaj İzleYönetmenliğini ve senaristliğini Sefa Öztürk üstlenmiştir. Sefa Öztürk’ün ilk uzun metrajlı filmi Güven-Trust filmidir.. Özünde üç kişinin birbirinin içine giren hayatlarının sorgulaması içinde güven kavramının çeşitli varsayımlarını film de rahatlıkla görebilirsiniz.Filmin oyuncu kadrosunda ise Serkan Keskin, Bülent Çolak, Feride Çetin, Ahmet Kaynak gibi isimler sizlerle buluşuyor.Güven Trust Türkçe Dublaj Full HD İzleSıradan bir aile yapısına sahip olan Ali ve Meryem çifti güven üzerine konusunu ele alır Güven Trust filmi. Ancak Meryem’in evlenmeden önce âşık olduğu Ferit ismindeki adamdan bir çocuğu vardır. Ali ise Meryem ve çocuğunu bağrına basması ile güzel bir aile tablosuna kavuşurlar. Yıllar hızla geçerken Meryem’in âşık olduğu Ferit’in dönmesi ile tüm dengeler değişmeye başlamıştır. İşte filmin can alıcı noktası burada başlamaktadır. Ali Meryem’i bu değişimde güven sınavına sokmaya başlar. Bu arada Meryem kendisini Ali ve Ferit arasında bir ikilemde bulur. Hem aşk acısı çekerken Ali’nin kendisine olan güveni de sarsılmaya başlar. Bu güvensizlik ortamında Ferit’in öldürülmesi işleri daha da çıkılmaz bir hale sokar. Ferit öldükten sonra Ali ve Meryem arasında güvensizlik iyice artar. Son olarak birbirlerine güvensizlik içerisinde yaşayan çift polis sorgusuna maruz kalında son çare olarak birbirlerine sığınırlar.
 • 1080p
 • IMDb 6.2
 • 114
 • 0
Hotel Mumbai Filmi izle
Tüm Bilgiler
Hotel Mumbai Filmi izle Dram Filmleri, Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hotel Mumbai Film izleAvustralya, Hindistan ve ABD yapımı olan Hotel Mumbai Türkiye'de 21 Haziran 2019 da sinema vizyonuna girecek. 2 Saat 5 dakika süren Hotel Mumbai altyazılı izle seçenekleri ile kullanıcılarımızın huzuruna sunulacaktır.Filmin KonusuMumbai'de 2008 yılında gerçekleşmiş olan Taj otel terörist saldırısının gerçek hikayesini konu almaktadır. Otel personeli, kendisini ve ailelerini korumak için yapılmayacak fedakarlıklar yaparken herkesi güvende tutabilmek için hayatını riske atıyor. Mumbai'deki Taj Mahal Palace oteli, Pakistanlı militanların ölümcül bir saldırısının hedefi haline geldi. Bina boyunca yangınlar ile düzinelerce insan rehin tutuluyor. Otel personelinin yaptığı fedakarlıkları konu alan filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz. Türkçe Dublaj ve altyazili 1080p izleme seçenekleri ile yeni çıkan filmleri izle.hotel mumbai izle, hotel mumbai fragman,hotel mumbai bedava izle
 • 2018
 • 720p
 • IMDb 8,8
 • 74
 • 0
Yenilmezler 1
Tüm Bilgiler
Yenilmezler 1 Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Yenilmezler 1 2012 yılında vizyona giren Yenilmezler filminin ilk serisi olan Yenilmezler 1, çizgi roman kitabından film haline getirilmiştir. Vizyona giren filmlerde en çok hasılat yapmış 4.cü film olarak da bilinmektedir. En iyi yenilmezler 1 türkçe dublaj izle, hızlı ve donmadan yenilmezler 1 altyazılı izle ve hd tek parça izle 1080p 4k izleKonusu Uluslararası barış örgütlerinden biri olan SHİELD'in başında olan başrol oyuncumuz Nick Fury(Samuel L. Jackson), tüm dünyayı tehlikeye atan bir düşman ile karşı karşıya kalır. Dünyayı bu felaketten kurtarabilmek adına, süper kahramanlar ve cesurlardan oluşan bir takım kurar. Ve kötülüğe karşı savaşmaya başlarlar. Savaş başladığında ise başlarına gelen türlü türlü maceraları ve replikler ile izlenilmesi gereken bir filmdir.İzleyici YorumlarıYenilmezler 1 isminden filmin devamının geleceğini anlayan izleyiciler daha da meraklandılar. Google kullanıcıları tarafından yaklaşık olarak %95 beğeni alan filmin IMBD puanı 9,2'dir. İzlediğinizde zevk alacağınız fantastik ve bilim kurgu türünde olan Yenilmezler 1 altyazılı izleme seçeneği ile sitemizde yerini almıştır.
 • 2010
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 128
 • 0
Soğuk İntikam 2019 Filmi Full HD izle
Tüm Bilgiler
Soğuk İntikam 2019 Filmi Full HD izle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Altyazı
2014 yılında norveç'te yaşanan gerçek olaya istinaden kaleme alının soğuk intikam filmi Yas tutan bir kar temizleme aracı sürücüsü, oğlunu öldüren uyuşturucu satıcılarına karşı intikam almak istiyor.
 • 2019
 • Almanya,Amerika,Canada,Fransa,İngiltere,Norway
 • 1080p
 • IMDb 6.2
 • 71
 • 0
Yok Edici – Destroyer Filmi Full 1080p HD izle
Tüm Bilgiler
Yok Edici – Destroyer Filmi Full 1080p HD izle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Destroyer FilmDestroyer bir kadın dedektifin iç dünyasına yönelen çarpıcı bir filmdir. Erin Bell hayatının büyük bir bölümünü işine adamış bir polis dedektifidir. Ama işinde eskisi gibi başarılı değildir. Artık kimse ona eskisi gibi saygı göstermez ve bu da kadının hayatını oldukça kötü etkiler. Bir yandan da özel sorunları olan Erin Bell’in hayatının bu noktasında her şey kötü gitmeye başlamıştır. Kızı Shelby’yle geçinme konusunda çok büyük sorunlar yaşayan Bell pek çok sıkıntıyla uğraştığı böyle bir zamanda çok eskiden beri peşinde olduğu Silas adlı bir soyguncuyla ilgili bir gelişme yaşar. Yaşadığı sıkıntılı dönemin üstüne bu durum onda daha da sarsıcı bir etki yaratacaktır. Çünkü Erin Silas’ı takıntı haline getirmiştir ve onu yakalamak için son bir hamle yapmak ister. Bu yakalama mücadelesi aynı zamanda dedektifin kendi kişisel sorunlarıyla yüzleşmesine vesile olur.Etkileyici Performansıyla Nicole KidmanDedektif Erin için Silas aynı zamanda büyük bir korku sebebidir. Uzun süre etkisinden kurtulamadığı bu soyguncuyla yeniden yüzleşme düşüncesi onda sarsıcı bir etki yaratır. Derken dolabında onunla ilgili bir ipucu bulur ve olaylar gelişir. Silas’ın hayatta olduğunu bile yeni öğrenen Erin için bu gelişme can yakıcıdır. Bir çeşit hayatta kalma meselesi haline getirdiği Silas’ı yakalama düşüncesi dedektifi hızla harekete geçirir. Bu harekete geçişle birlikte kendi geçmişinde unutmak istediği ya da tam olarak hatırlamadığı pek çok şeyle yüzleşecektir. Bu yüzleşme aynı zamanda Erin’in kendi kendisiyle mücadele etmesi anlamına gelir. Silas’la mücadelesi ve kendisiyle mücadelesi paralel bir şekilde devam eden Erin için hayatının önemli bir dönüm noktası gelmiş ve kapıya dayanmıştır. Hem aksiyon hem de psikolojik dram filmi sevenler için Nisan ayında gösterime girmesi beklenen film yılın en iyileri arasında gösteriliyor.Etkileyici KadroHayranları başrolde yer alan Nicole Kidman’ı Destroyer filmindeki gibi bir rolde hiç görmemiştir. Son derece etkileyici bir performans sergileyen Kidman bu rolüyle Altın Küre’ye de aday gösterilmiştir. Filmin hem başrolü hem de yönetmeninde bir kadın bulunuyor. Bu yüzden kadınlara yönelik bir iç hesaplaşma açısından film umut vadediyor. Yönetmen koltuğunda Karyn Kusama’nın oturduğu filmde Nicole Kidman’a, Silas rolünde Tobby Kebbell eşlik ediyor. Filmde yer alan diğer oyuncular Tatiana Maslany, Sebastian Stan, Scoot McNairy, Bradley Whitford, Toby Huss, James Jordan, Beau Knapp, Jade Pettyjohn, Zach Villa, Jay Hieron, Shamier Anderson, Mickey O’Hagan, Natalia Cordova-Buckley gibi isimlerdir. Filmin senaryosu Phil Hay ve Matt Manfredi tarafından yazılmış. Yıkıcı anlamına gelen Destroyer kelimesinin Türkçeye nasıl çevrileceği henüz belirlenmemiş. Ama kadın psikolojisine dair yıkıcı ve heyecan dolu bir film izlemek isteyenler için 2019’da izlenebilecek en iyi filmlerden birisidir. Özellikle Nicole Kidman hayranlarının heyecanla beklediği film, oyuncuyu ilk...
 • 2018
 • Amerika
 • 1080p
 • IMDb 6.5
 • 389
 • 0
Ölümcül Tuzak 2017 Filmi Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Ölümcül Tuzak 2017 Filmi Türkçe Dublaj izle Dram Filmleri, Gelirim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Seneler önce tanışmış olan 3 arkadaş yaşamın onlara sunduğu şeylerden dolayı kolay para kazanma düşünceleri yüzünden hırsız olmuş yaptıkları planla birlikte yeniden zengin olacaklardır. Bir depo içinde bulunan paraları çalmayı düşünen 3 arkadaş büyük bir servete sahip olurlar lakin depoda kapalı kalırlar bir türlü dışarıya çıkamazlar kısa süre sonra polis gelecektir bir şekilde bir yol bulup kendilerini dışarı atmak zorundalar yoksa yakalanacaklar.
 • 2017
 • Amerika,Bulgaria
 • 1080p
 • IMDb 5.4
 • 69
 • 0
Kayıt Altında Türkçe Dublaj 1080p HD izle
Tüm Bilgiler
Kayıt Altında Türkçe Dublaj 1080p HD izle Dram Filmleri, Korku Filmleri 
Türkçe Dublaj
Terör, Natasha Henstridge'in başrol oynadığı bu gergin psikolojik gerilim filminde kendimizi en güvende hissettiğimiz bir yere geldi. Zengin bir kadın ve üvey oğlu, uzak köşklerinde bir uzman hırsız üçlüsü tarafından hedef alındığında, tek yardım şekli, bir güvenlik sistemleri uzmanıyla yapılan bir çağrıdan gelir. Ancak davetsiz misafirleri gittikçe düşmanca davrandıkça ve bağlantı sallandıkça, onun gözleri olduğuna ve güvenliğine yönlendireceğine güvenecek mi?
 • 2016
 • Amerika
 • 1080p
 • IMDb 5.1
 • 144
 • 0
Sert Ol Filmi Türkçe Dublaj 1080p HD izle
Tüm Bilgiler
Sert Ol Filmi Türkçe Dublaj 1080p HD izle Komedi Filmleri, Suç Filmleri 
Türkçe Dublaj
Daha iyi bir alanda bir ev satın almak için ailesinin refahına fayda sağlayacak kadar para kazanmak için umutsuz bir aile babasıdır. 10 yıl ceza evine gitmek üzere olan ve demir parmaklıklar ardındaki yaşam için hazırlanmakta olan tuhaf bir tüccar olan James (Will Ferrell) tarafından işe alınır.
 • 2015
 • Amerika
 • 1080p
 • IMDb 6.0
 • 134
 • 0
Adaletsiz Filmi Türkçe Altyazılı 1080p HD izle
Tüm Bilgiler
Adaletsiz Filmi Türkçe Altyazılı 1080p HD izle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Altyazı
Biri eski zamanlayıcı (Gibson), diğer genç ortağı (Vaughn) olan 2 polisin üzerinde yoğunlaşıyor ve güçlü silah taktikleri sergileyen medyanın davası haline geldiğinde kendilerini askıya alıyorlar. Nakit paraları olmayan ve başka seçeneği olmayan bu 2 asker, haklı sebeplerini elde etmek için her şeyi göze alıp yeraltı dünyasına inerler, ancak bunun yerine gölgelerde onları bekleyen farklı şeyler var..
 • 2018
 • Amerika,Canada
 • 1080p
 • IMDb 7.4
 • 425
 • 0
Kazara Ortaklar Filmi Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Kazara Ortaklar Filmi Türkçe Dublaj HD izle Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Eski polis Garza, onu suçlayan suç efendisi Santos'dan intikam almak istediğinde, Santos'tan başarılı bir şekilde 10 milyon dolar çalan genç bir hacker ile olası bir takım oluşturuyor.
 • 2016
 • Mexico
 • 1080p
 • IMDb 4.7
 • 185
 • 0
Dünü Kurtarmak 2019 Filmi Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Dünü Kurtarmak 2019 Filmi Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Dublaj
Erkek kardeşi adaletin düşürülmesinde öldürüldükten sonra, istekli mucit Claudette 'CJ' Walker, biri onun diğeri arkadaşı Sebastian için olan iki zaman makinesi oluşturmak için bilimsel zihnini kullanır. Makineleri, CJ'nin erkek kardeşinin öldüğü günü denemek ve değiştirmek için kullanırlar.
 • 2019
 • Amerika
 • 1080p
 • IMDb 4.8
 • 284
 • 0
Suç filmleri izle , sitesi olan sitemizin amaci size reklamsız en iyi filmleri tek parça halinde donmadan izletmektir.
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle