Netflix Filmleri
Roma Filmini Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Roma Filmini Dublaj izle Dram Filmleri, Netflix Filmleri 
Türkçe Dublaj
Roma izle Film türü Dram olan Roma filmi, 13 Aralık 2018 tarihinde sinema da vizyona girmiştir. Meksika ve ABD ülkelerinin ortak yapımı olan dram filminin yönetmenliği ve aynı zamanda senaristliği, Alfonso Cuaron tarafından yapılmıştır. Dram filmleri gözümüzün önünde olan fakat birçok kez anlam veremediğimiz ya da anlayamadığımız şeyleri ortaya döker. Roma filmini izleyerek sizler de filmde anlatılmak istenen şeyler hakkında izleyen diğer arkadaşlarınızla münakaşa edebilirsiniz.Film Konusu Filmde başrol olan Cleo, Meksiko'da orta sınıf geliri olan bir evde hizmetçilik yapmaktadır. Hem ev işleri ile hem de çalıştığı ailenin çocukları ile ilgilenmektedir. Tüm yaşantısını çalıştığı evde geçiren Cleo kendini Fermin'e kaptırmıştır. Ancak ilişkisi pek de hayal ettiği gibi değildir. Ev sahibesi olan Sofia eşinin yokluğu ve çocukları ile savaşmaktadır. Bu iki genç kadın farklı hayatlara sahip iken ilişki sorunlarının aynı olması ve birbirlerine destek vermeleri şaşkınlık vericidir. İzleyici YorumlarıIMBD puanı 7,2 olan Roma filmi, kadınların ruh halini anlayan filmler arasındadır.
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.2
 • 73
 • 0
Yok Oluş Filmi Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Yok Oluş Filmi Türkçe Dublaj HD izle 2019 Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Epey geniş ve gizemli bir ormanlık yerde panoramal hareketler görünecektir. Çok farklı insanların farklı cisimlere şahit olduğu olaylar neticesinde hükümet konuyla ilgili gerekli araştırmayı yapmak üzere ekip gönderip ve bir daha o ekipden haber alamayınca o alanı tüm insanlığın iyiliği için karantina bölgesi ilan etmiş ve seneler geçmesine karşın oraya kimse oraya gitmeye cesaret edememiştir. Daha öncesinde o alanda insanlara ait olan kalıntıları ise doğa üstünü örterek yok etmiştir. Aradan geçen uzun zaman sonrasında bir grup insanlar araştırma yapmak için o bölgeye gitmeye başlayacak giden her grup farklı bir olayla karşılaşacaktır.Yok Oluş Film KonusuNetflix’te yayımlanan Yok Oluş filmi bilim-kurgu, dram, gerilim türlerinin hepsini izleyicisine yansıtıyor. Biraz uzaylı macerası gibi dursa da, uzaylı filmlerinin konu yapısından oldukça farklı bir konusu var. Beş bilim insanının “parıltı” denilen x bölgesindeki bir kubbeye araştırma için gönderilmesi üzerine film tüm heyecanı ve merakı ile başlıyor. Aralarında psikolog, biyolog, antropolog ve araştırmacı bulunan ekip parıltının gizemini çözmek için gönderiliyor. Daha önceden gönderilen keşif gruplarından kimsenin dönmediği kubbede, olup bitenleri araştırmak için görevlendiriliyorlar. Fakat akıl almayacak mutasyonlara uğramış hayvanlar, fiziksel ve yapısal olarak oldukça değişkenlik göstermiş canlılar ve yeni bir yaşamın varlığını gördüklerinde oldukça şaşkına dönen ekip olaylar karmaşasının içinde kendini buluyor.Güçlü görsel sahneleri ile izleyiciye güzel bir görsel gerilim şöleni yaratan film, oldukça gerçekçi bir şekilde tasarlanmış. Film içerisindeki karakterlerden biri olan Lena’nın kocasıyla olan sorunları ve ilişkisi zaman zaman dram hissini de yaşatıyor. Sadece gerilim türündeki bir filmden daha fazlası olan bir film; yok oluş. Film bitince bile uzun uzun düşündüren bir etkisi var.
 • 2018
 • Amerika,İngiltere
 • 1080p
 • IMDb 6.9
 • 125
 • 0
Tüm Dünya'ya kısa zaman içerisinde yayılan ve adından bahsetdiren yapısı olan Netflix filmleri izle mek için sitemizde Türkçe Dublaj altyazili fullhd izleyebilirsiniz.
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle