Macera Filmleri
Tomb Raider Filmi Türkçe Dublaj 720p izle
Tüm Bilgiler
Tomb Raider Filmi Türkçe Dublaj 720p izle Aksiyon Filmleri, Fantezi Filmler 
Türkçe Dublaj
Ortadan kaybolmuş bir maceracının bağımsız güzel kızı Lara Croft, babasının kaybolduğu yeri bulduğunda kendini bazı sorunlar beklemektedir. Tomb Raider Filmi 720p HD kalitesinde sizlerle iyi seyirler.
 • 2018
 • Amerika,İngiltere
 • 720p
 • IMDb 6.3
 • 1.725
 • 1
Malefiz 2014 – Maleficent Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Malefiz 2014 – Maleficent Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kötü Ruha Sahip Malefiz 1 izleMalefiz filmi için seçilen oyuncuların tümü Disney’in filminde bulunan karakterlere benzedikleri için seçilmiştir. Filmin asıl vermek istediği mesaj: kimsenin değişmez olduğu inancını değiştirmektir. Film 2014 yılında vizyona girmiştir. Bu bir rastlantı değildir, bunun özel bir sebebi bulunmaktadır. 2014 yılı, Uyuyan Güzel’i lanetleyen Malefiz karakterinin yaratılışının 55.yıl dönümüdür. Malefiz 1 Türkçe Dublaj izle Malefiz filmi akıllara masallar ne kadar gerçektir? Sorusunu getirmektedir. Çünkü bu filmde kalıplaşmış algıları yıkan, çok şaşıracağınız bir konuyu izleyeceksiniz. Kafanızda ki iyilik ve kötülük düşüncesi tamamen değişecek. Öncelikle filmde Malefiz adında kötü bir büyücü vardır. Bu büyücü kralın yeni doğan kızına, on altısına bastığında gerçek aşkı tarafından öpüldüğünde bozulacak bir büyü yapar. Gösterişli siyah kanatlara sahip olan Malefiz aslında mutlu bir yaşam sürdürmektedir. Malefiz 1 Altyazili izle Bir zamanlar inandığı, güvendiği adam olan Stephan topraklarının düzenini bozar. Bu yüzden Malefiz topraklarını korumak zorunda kalır. Stephan’a kinleşen Malefiz, intikamını kralın kızından alacaktır. Kralın kızı olan Aurora büyüdükçe, Malefiz onu sevmeye başlayacak ve barışı sağlamamın yolunun Aurora olduğunu anlayacaktır. Sizleri heyecanlı bir film bekliyor, gözlerini asla ayıramayacaksınız.
 • 2014
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.3
 • 402
 • 0
Mulan 2020 Filmi Full HD izle
Tüm Bilgiler
Mulan 2020 Filmi Full HD izle Dram Filmleri, Macera Filmleri 
Mulan 2020Mulan bir Disney çizgi film karakteridir. Niki Caro’nun yönetmenliğinde sinemaya uyarlanacak olan aynı ismi taşıyan Mulan filminin önümüzdeki sene vizyona girmesi bekleniyor. Filmin tam dört tane senaristi vardır, Lauren Hynek, Rick Jaffa, Elizabeth Martin ve Amanda Silver. Yine kalabalık bir oyuncu kadrosu bulunduran film Çinli bir başkaraktere sahiptir ve bir Çin filmidir. Oyuncular arasında Donnie Yen, Jet Li, Yifei Liu, Jason Scott Lee, Li Gong, Rosalind Chao, Utkarsh Ambudkar, Tzi Ma, Ron Yuan, Jimmy Wong, Doua Moua, Yason An, Jen Sung, Roger Yuan, Pei Pei Cheng, Chen Tang, Xana Tang, Arka Das, Nelson Lee, Owen Kwong, King Lau, Jun Yu, Jenson Cheng, Kenneth De Abrew, Chum Ehelopola ve R. J. O’Young yer alır.Savaşçı Bir KadınDaha önce animasyon filmi gösterime giren Mulan özellikle bir kuşağın hatırlamak istediği bir çizgi film kahramanıdır. Filmde bahsedilen savaş Hunlar ve Çinliler arasındadır. Masalsı ve efsanevi bir kahraman olarak ünü yayılan Mulan karakteri bu savaş sırasında babasıyla yaşamaktadır. Ancak babası da savaşa çağrılır. Mulan yaşlı ve hasta olan babasını savaşa göndermek istemez. Savaşa gitmeyen babalar ise kendi yerine oğullarını göndermek zorundadır. Ancak babasının tek çocuğu Mulan isimli kızıdır. Bu durum Mulan’ı başka bir çare bulmaya zorlar. Babasının yerine kendisi savaşa katılmaya karar verir. Ancak bir kadın olduğu için bu pek mümkün değildir.Erkek Kılığında Bir SavaşçıMulan çözüm olarak saçlarını kesip bir erkek kılığında savaşa katılmaya karar verir. Anca bu hiç de kolay olmayacaktır. Animasyon filmindeki Çin Seddi, dağdan hızla inen ordu ve çığ düşmesi gibi sahnelerle hatırlarda kalmış olan Mulan filmi bu tarz sevenler için iyi bir seçenektir. Gerek başkarakter olan genç kızın duygularının anlatılması, gerekse de babasına olan sevgisinin anlatılması açısından çok başarılı bir çalışmadır. Animasyonunu sevenler ve de animasyonun sinemaya uyarlanmasını izlemek isteyenler için güzel bir seçenektir.2019’un En Yüksek Bütçeli Filmleri ArasındaGörsel olarak göz dolduran ve savaş sahnelerinden hoşlananlar için Mulan tatmin edici olacaktır. Şimdiden filme çok büyük bir bütçe ayrılması dikkat çekmiştir. Görkemli savaş sahneleri ve muhteşem doğa görünümlerini sevenler filmden hoşlanabilir. Hem çekimleri hem de oyunculukları dört gözle beklenen filmin 2019 sonlarında ya da 2020 yılında gösterime girmesi bekleniyor. Eğer animasyon karakterlerin gerçek oyunculara dönüştüğü Disney ya da Marvel filmlerinden hoşlanıyorsanız Mulan sizin için güzel bir seçenektir. Görsel olarak etkileyici olacağı gibi hikayesiyle de dikkat çekmiştir. Hunlar ve Çinliler arasındaki savaşı Çinlilerin gözünden anlattığı için bazı izleyicileri rahatsız etse de ırkçı bir film olduğu söylenemez. Etkileyici savaş sahnelerini izlemek isteyenler için Mulan 2020’nin en iyi seçenekleri arasında yer alır.
 • 2020
 • Amerika
 • 1.275
 • 0
Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Tek Parça izle
Tüm Bilgiler
Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Tek Parça izle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Yenilmezler 3 izle Sonsuzluk Savaşı adı ile çıkan Yenilmezler 3 filmi, 2018 yılında vizyona girmiştir. Fantastik ve bilim kurgu türünde olan güzel film 2 Saat 40 dakikadır. Aynı zamanda birçok macera ve aksiyon olan Yenilmezler 3 filmi izlemek için hala geç değil.Film Konusu Canlandırdıkları film karakterleri ile ön planda olan Iron Man ve Kaptan Amerika arasında yaşanan olaylar yüzünden dağılan kahramanlarımız, dünyanın görebileceği en büyük tehlike ile savaşabilmek için tekrar bir araya gelir. Sınırı olmayan bir güç kaynağına sahip sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos(Josh Brolin), insanların görüp görebileceği en büyük tehlikedir. Tek başlarına ya da yandaşları ile yenemeyecekleri düşmanlara karşı tekrar bir araya gelerek bir kez daha insanları kurtaracaklardır.İzleyici YorumlarıSonsuzluk Savaşı adı ile de bilinen Yenilmezler 3'de aksiyon ve macera gene çok fazladır. Google kullanıcılar tarafından beğenilen ve yaklaşık olarak %95 beğeni alan filmin IMBD puanı 9,8'dir. Yabancı macera, aksiyon ve bilim kurgu filmleri izle kategorisinde yerini almıştır.
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 9.1
 • 671
 • 0
Örümcek Adam Örümcek Evreninde Filmi Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Örümcek Adam Örümcek Evreninde Filmi Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bir polis memurunun oğlu olan Miles Morales özel yeteneklerini olan bir okula ailesi tarafından yazdırılacak lakin orada bulunan arkadaşları gibi hiçbir özel yeteneği yoktur ve ailesi ondan özel bir yetenek bekleyecektir. Örümcek Adam, 2018 yılında Peter Ramsey tarafından yönetilen bir animasyon filmi. Miles Morales karakteri ile canlandırılan bu filmde daha fazla şey öğreniyoruz. Yanlışlıkla Örümcek Adam ile tanışan ve güçlerin sahibi olan ergen.
 • 2018
 • Amerika
 • 1080p
 • IMDb 8.5
 • 2.658
 • 2
Dövüş Kulübü – Fight Club Filmi izle
Tüm Bilgiler
Dövüş Kulübü – Fight Club Filmi izle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Fight Clup izle 1999 yılında çıkan Fihgt Clup filmi, aksiyon ve dram türüdür. Birçok filmi geride bırakan film günümüzde de hala birçok izleyicinin dilindedir. David Fincher'in yönetmenliğinde olan Fiht Clup filminin başrolünde birçok kadının hayran olduğu Bradd Pitt vardır.Fight Clup Film Konusu Sigorta da memur olarak çalışan Jack, sıradan bir hayat yaşamaktadır. Uzunca bir zamandır uykusuzluk hastalığı ile savaşmaktadır. Ve bu gibi psikolojik olan rahatsızlıklarından kurtulabilmek için toplu terapist yapılan yerlere dahil olmuştur. Ve bu terapilerden birinde Marla ile tanışır. Sonrasında ise hayatının dönüm noktasını yaşayacağı Tyler ile tanışır. Tyler, Jack'i kimseye anlatmaması gereken bir topluluk olan Dövüş Kulübüne getirir. Ve bu dövüş kulübünde 2 net kural vardır.1. Asla Dövüş kulübü hakkında kimseyle konuşma.2. Asla ama asla Dövüş kulübü hakkında kimseyle konuşma.Fight Club İzleyici Yorumları Fight Clup filmi sizlere aksiyonu birebir yaşatacak. IMBD puan 9,5 olan film 20 senedir hala en çok izlenen aksiyon filmleri arasında bir baş yapıttır. Google kullanıcıları tarafından yaklaşık olarak %95 beğeni almıştır.Fight Clup filmi hala daha izlemeyenler için altyazılı izle seçeneği ile sitemizde mevcuttur. Güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz.
 • 1999
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.8
 • 337
 • 0
A Dog’s Journey 2019 Filmi Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
A Dog’s Journey 2019 Filmi Türkçe Dublaj izle Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bir köpek, kendi varlığının anlamını, tanıştığı insanların hayatı boyunca bulur.A Dog's Journey Filmi izle14 Haziran 2019 da sinema dünyasında vizyona girecek olan A Dog's Journey altyazılı izleme seçenekleri ile sitemize yüklenecektir. Komedi ve drama türünde ki bu güzel film için izleyicilerin yorumlarını merak ediyoruz.Filmin KonusuBazı dostluklar yaşamları aşar. Bailey, Josh Gad tarafından tekrar seslendirildi. Ethan ve Ethan'ın karısı Hannah Michigan çiftliğinde iyi bir hayat yaşıyorlar. Köpekleri Bailey çiftlik hayatını yeni bir hayat için terk etmeye hazırlanırken, ETHAN'A CJ'Yİ bulmak ve onu ne pahasına olursa olsun korumak için bir söz verir. Sevgi, dostluk ve özveri ile dolu bir hayat için Bailey yeni maceralara adım atar.
 • 2019
 • Amerika,China,Hong Kong,India
 • 720p
 • IMDb 7.3
 • 1.169
 • 1
Casualties of War – Savaş Günahları izle
Tüm Bilgiler
Casualties of War – Savaş Günahları izle Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Casualties of War izle Savaş ve dram film olarak öne çıkan Casualties of War filmi, beş amerikan askerinin yerli halktan bir kızı tecavüz ederek öldürmesi ve sonrasında gelişen olayları konu alınmaktadır.Vietnam savaşı sırasında 5 Amerikan askeri yerli halktan bir kızı kaçırarak tecavüz eder. İçlerinden sadece birinin bu olayı reddetmesi geri kalanları durdurmaya engel olmaz. Genç kızız tecavüz edildikten sonra öldürülmesiyle hiçbir zaman kapanmayacak olan insani boyut açılacaktır.Savaş Günahları izleTek bir olay üzerinden, bir savaşın insanı nasıl acımasızlaştıran yönlerini eleştirel olarak öne çıkaran film, savaş karşıtı filmler arasında önemli bir yere sahiptir.bodrum escort
 • 1989
 • 720p
 • IMDb 8.2
 • 425
 • 0
Batman: Ninja Kaplumbağalar Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Batman: Ninja Kaplumbağalar Türkçe Dublaj Full izle Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Batman ve Ninja Turtles, Jake Castorna'nın yönettiği 2019 animasyon filmi. Filmin özeti çerçevesinde, Ninja Kaplumbağalarının ilk günlerinde düşmanları olan Batman ve müttefikleri, bir süre sonra, Shardar, Rassgullah ve Gölge Toplumu ile zorlu bir savaşa girecek bir grup oluşturdular.
 • Video 2019
 • Amerika
 • 1080p
 • IMDb 7.2
 • 679
 • 0
Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma Hd Kalitede izle
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma Hd Kalitede izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Yeni Bir Efsane  Alacakaranlık Efsanesi: TutulmaVampirler tarafından düzenlenen intikam saldırılarının ardı arkası kesilmezken tehlike’nin de çığ gibi büyüdüğü ortadadır. Dost ile aşk arasında seçim yapılması yönünde ayrılan yollar ise işi iyiden iyiye zorlaştırmıştır. Üstelik verilen bu karar sonucunda tehlikeli vampirler tarafından durumun boyutu daha da tehlikeli bir hal alacaktır. Kısacası durum içinden çıkılmaz bir hale gelmektedir.Tehlikeli vampirler ve kurt adamlar şöyle dursun, bitmesi gereken bir okul vardır. Her şeyden önemli olması gereken bu okul bitene kadar dostu ile aşkı arasında da bir seçim yapmak zorundadır. Seçim’in ne denli zor olduğu izleyiciyi dahi bir hayli düşündürmüştür. Bu da seyirci kitlesinde yoğun bir ilgiye ve artışa neden olmuştur.Tüm arkadaşları mezuniyet ile uğraşırken o ise henüz seçim yapma aşamasındadır. Yaptığı seçim sonrasında katlanacağı bedelleri hesaplama peşine düşmüştür. Savaş sırasında adeta küllerinden yeniden doğarlar ve bir hayli güçlenirler. Bu sürede geçmişe dair edinilen bilgiler de onlara yardımcı olacaktır. Onları koruyacak olan bu bilgiler yolculukları esnasında da onlara eşlik edecektir.
 • 2004
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 6,9
 • 294
 • 0
Yüzüklerin Efendisi 3 – Kralın Dönüşü Filmi HD izle
Tüm Bilgiler
Yüzüklerin Efendisi 3 – Kralın Dönüşü Filmi HD izle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Yüzüklerin Efendisi 3-Kralın DönüşüMuhteşem üçlemenin son filmi olan Yüzüklerin Efendisi 3, belki de serinin en çok ses getiren ve en güzel filmi olarak, sinema dünyasına damgasını vurdu. 11 dalda oscara aday gösterilen film, eleştirmenlerden ve seyircisinden tam not aldı.Bu filmde çağlar önce üretilen tek yüzüğün Karanlıklar Efendisi Sauronun eline geçmeden yok edilmesi için verilen mücadele anlatılıyor. Sauron ve ordusu gittikçe güçlenirken, diğer tarafta birbirine düşman olan Elf, insan ve cüceler, aralarındaki buzu eritmiş ve güç birliğine varmıştır. Orta Dünyanın kaderi ise onların inandığı Frado’nun elindedir.Frado en yakın arkadaşı Sam ve Sneagol ile birlikte Mardor’a doğru yola çıkarlar. Ancak yollarını değiştirip gizli patikadan Mardora ulaşmak ve oradan yüzüğün üretilip sadece orada yok edilebileceği Hüküm Dağına varmak isterler.Ancak bu sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Frado Hüküm dağına vardığında yüzüğü yok etmeyi başaracak mı yoksa o da yüzüğün gücüne kanıp ona hükmetmeyi mi seçecek?Son büyük savaşta birleşen kahramanlarımız hangi kralın döeceğini de bu savaşla belirleyecek.Kral karanlıklar efendisi Sauron mu olacak yoksa hiç tahta oturmayan Aragorn mu?
 • 2003
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.9
 • 282
 • 0
Lego 2 Filmi Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Lego 2 Filmi Türkçe Dublaj HD izle Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Her şey mükemmel ve yolunda gittiğinde ve insanlar çok büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldıklarında aradan beş yıl geçti. Lego Duplo uzaydan bağlantı kurarak işgal eder ve her şeyi yeniden inşa edebileceğinden daha beter bir şekilde mahveder.
 • 2019
 • Amerika,Australia,Denmark,Norway
 • 1080p
 • IMDb 7.0
 • 845
 • 0
Üçlü Sınır Filmi Türkçe Dublaj 1080p HD izle
Tüm Bilgiler
Üçlü Sınır Filmi Türkçe Dublaj 1080p HD izle Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Dublaj
Beş eski Özel Kuvvetler askeri, Güney Amerika'nın az sayılı nüfuslu dip sınırlı bölgesinde bir soygunun planını yapmak için buluşurlar. Prestijli kariyerlerinde ilk kez bu yüce kahramanlar ülke yerine bu tehlikeli görevi üstlendiler. Ancak olaylar beklenmedik bir hal aldığında ve kontrolden çıkma tehlikesiyle karşı karşıya kaldıklarında, yetenekleri, bağlılıkları ve ahlakları hayatta kalmak için destansı bir savaşta bir kırılma noktasına gelir. Üçlü sınır 2019 yapımı film türkçe dublaj seçeneğiyle sizlerle iyi seyirler.
 • 2019
 • Amerika
 • 1080p
 • IMDb 6.7
 • 2.417
 • 3
Yıldızlararası 2014 Filmini Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Yıldızlararası 2014 Filmini Türkçe Dublaj izle Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Yıldızlar Arası izleBilim kurgu türünü sevenlerin beğenisini kazanan film, yakın gelecekte geçmektedir. Bu dönemde dünya yaşanması zor bir yer haline gelmiştir. Küf denilen belirtilerin gösterildiği ve tarımın ölmesine neden olan salgın, dünyada kıtlık yaşanmasına neden olmaktadır. İklim de değişmiş ve geçmişe oranla yağış oranı düşmüş olup sık sık toz fırtınaları yaşanır olmuştur.İnterstellar izleİnsanlar hayatta kalmaya çalışırken kıtlıkla savaşıyor ve tekrar tarım toplumuna dönüş başlamıştır. Başka gezegenlerde yaşamak da teknolojik gelişmeler de artık bir lüks haline gelmiştir. Çoğunluğun umudu kalan tohumların üzerinde yoğunlaşmıştır. Teknik bilgi ve becerisi yüksek olan Cooper da hayallerini bırakarak mısır tarlasında çiftçilik yapmaya başlamıştır. İki çocuğu için güvenli bir hayat kurmak istemektedir.Yıldızlar Arası Full Hd izleAncak 10 yaşında olan kızı Murph, büyük bir zekaya sahiptir. Babası gibi bilime ilgi duymakta ve kendi gördüklerini açıklamaya çalışmaktadır. Yeni keşfedilen solucandeliği ise, insanlığın yeni umudu olmuştur. Boyut değiştirmeyi mümkün kılan delik sayesinde insanoğlu daha önce gitmediği yerlere gidecek, yeni yaşam alanları bulabilecektir. Araştırmalar için astronot-kaşif grubu oluşturulur. Bu grup cesur ve hızlı olmak zorundadır.
 • 2014
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.6
 • 297
 • 0
Genellikle gerilim filmi severlerin tercih ettiği Macera Filmleri izle olarak full hd , sansürsüz tek kalite eklenmiştir. Onnline film izle.
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle