Genel
Secret Obsession Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Secret Obsession Türkçe Dublaj izle Dram Filmleri, Genel 
Türkçe Dublaj
Hayatını genç sıfatında sürdüren Jennifer, günün herhangi birinde kendini hastanede yatar halde bulur. Oraya nasıl geldiğini ve vücudunda bulunan yaraların nasıl olduğunu hatırlamamaktadır. Hafıza kaybı yaşadığından dolayı hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Yatağın baş ucunda kocası olduğunu iddia eden Russell oturmaktadır. Kendisinin yoğun ve soluklu ilgisinden ötürü Jennifer dinlenmesi adına taburcu edilir. Kendisinin iç duyguları bazı şeylerin yanlış gittiğini söylemektedir. Bu süre zarfında bir dedektif ile anlaşır ve kazayı araştırmasını ister. Araştırma ve gözlemler sonucu Russell aslında onun kocası değildir ve Jennifer'e saplantılıdır.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 4.4
 • 510
 • 0
Alcatraz 2019 Filmini HD izle
Tüm Bilgiler
Alcatraz 2019 Filmini HD izle 2019 Filmleri, Aile Filmleri 
Türkçe Dublaj
Alcatraz 2019 İsimli Filmin KonusuFilm kaçılması imkansız olduğu düşünülen ve kötü bir ünü bulunan Alcatraz adasındaki Alcatraz hapishanesinden kaçabilmek için, bir grup mahkumun kaçmak için ellerine geçen fırsatı ve bu hapishaneden kaçabilmek için yaptıkları planı anlatıyor. Alcatraz adlı bir hapishaneden kaçan bir grup mahkumun buradan kaçış hikayesini anlatan Alcatraz adlı film gerilim, aksiyon türünde olan bir filmdir.Film de kaçılması imkansız olduğu düşünülen adadaki Alcatraz hapishanesinden, hapishane de bulunan bir grup mahkumun silahlı bir hırsız ve gangsterin liderlik etmesi ile Alcatraz adasındaki bu hapishanesinden kaçmaya çalışıyorlar. Alcatraz adasındaki bu hapishane de bulunan bu mahkumlar hapishaneden kurtulup, kalan yaşamlarını dışarıda özgür bir şekilde devam ettirebilmenin planlarını yaparlar. Alcatraz hapishanesindeki bu bir grup mahkum fırsat ayaklarına gelince de bu fırsatı kaçırmazlar ve bu kaçılması imkansız olduğu düşünülen Alcatraz hapishanesinden kaçmak için yaptıkları planlarını uygularlar. Daha önce kimsenin kaçamadığı Alcatraz adasındaki bu hapishaneden bu bir grup mahkumun kaçmaya çalışma hikayesi gerilim ve aksiyon dolu bir şekilde filmde konu edilmiş.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 410
 • 0
Tekne – The Boat 2019 Sinema Filmi izle
Tüm Bilgiler
Tekne – The Boat 2019 Sinema Filmi izle 2019 Filmleri, Genel 
Türkçe Dublaj
Tekne The Boat Filmi izle 2019Winston Azzopardi’nin yönetmeliğinde olan İngiliz yapımı gerilim türündeki film 14 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecektir.Tek başına teknesiyle ava çıkan bir balıkçı, yoğun bir sis içinde kaybolur. Balıkçı suda nereye gittğini bilmez bir şekilde ilerlerken, demir atmış bir yelkenliyle karşılaşır. Yelkenlinin içinde birilerinin olabileceğini düşünen balıkçı, yelkenlinin içine içeride birileri var mı diye kontrol etmeye başlar. Fakat yelkenlide kimse yoktur. Yelkenliden çıkarak geri dönmeye karar veren balıkçı teknesini bağladığı yerde bulamaz. Ne yapacağı hakkında hiçbir fikri olmayan adam, yelkenliyle kıyıya ulaşmayı planlayarak yelkenliyi çalıştırmaya gider. Ancak yelekenli çalışmamaktadır. Bu durum karşısında büyük bir hüsrana uğrayan adam aşağıya inerek bir kendini orada kurtarabilecek bir şeyler aramaya başlar. Aşağıya indiğinde ise kamara içine hapsedilir. Bu yaşadıklarına inanamayan adam, az sonra geminin çalışmakta olduğunu fark eder. Balıkçının bu yelkeliden kurtulması gerekmektedir çünkü yelkenli ilerledikçe su almaktadır. Hayat kalmak için bir savaş vermek zorundadır.Tekneİngiltere yapımı olan Tekne filmi, gerilim türündedir. Gerilim filmi sevenler için en çok önerilen filmler arasında yer alan Tekne filmi 14 Haziran 2019 da vizyona girdikten sonra altyazılı izleme seçenekleri ile sitemizde yerini alacaktır.KonusuFilmde, teknesi ile balık avlamaya çıkan bir balıkçının başına gelen olayları konu edilmiştir. Suyun üstünde sakince ilerleye balıkçı, terk edilmiş bir yelkenli bulur. Birilerinin yardıma ihtiyacı olduğunu düşünen balıkçı, yelkenliyi kontrol etmeye karar verir. Fakat kimseyi bulamaz. En sonunda kendi teknesine dönmeye karar veren balıkçıyı kötü bir sürpriz beklemektedir. Tekneyi bağladığı yerde bulamayan genç adam olduğu yelkenli ile karaya ulaşmaya çalışır. Ama ne yazık ki yelkenli çalışmamaktadır. Ve bilinmeyen bir düşmana karşı hayatta kalma mücadelesi verecektir.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 790
 • 0
Genel olarak Yerli yabanci ne kadar Türkçe dublaj , Türkçe altyazili , sansürsüz,720p film burada. film izle , 2019 filmleri izle.
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle