Fantastik Filmler
Kara Kule – The Dark Tower Filmini 720p izle
Tüm Bilgiler
Kara Kule – The Dark Tower Filmini 720p izle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Altyazı
KARA KULE(THE DARK TOWER)-BİR STEPHEN KING BAŞYAPITI Kara Kule ile beğenilerimizi toplayan ve bizi hiç ummadığımız diyarlara götüren Stephen King, Kara Kule’yi tasarlarken aslında Yüzüklerin Efendisi gibi bir eseri olmasını istemişti. Nitekim yazar bunu başardı ve ilk romanın büyük bir başarı getirmesi sonucu bugün 8 kitaptan oluşan dev bir seri oluştu.Filmde bizim yaşadığımız Dünya’nın da içinde bulunduğu birçok Dünya,tam ortada yer alıp ve düzeni sağlayıp, koruyan Kule sayesinde yaşamaktadır. Fakat karşımıza Kızıl Kral adlı korkunç bir karakter karşımıza çıkmaktadır. Kızıl Kral bütün bu düzenin son bulmasını ve sonsuzluğa erişecek bir yıkımın olmasını düşünmektedir. Kadim yardımcısı olarak bilinen Walter O’Dim adlı büyücü ise bu isteklerin gerçekleşmesi için elinden geleni yapar. Kara Kule Filmi izleOrta Dünya’da büyük bir kaosa yol açan Walter, Kule’yi korumakla görevlendirilmiş muhafızları yok etmek istemektedir. Bu çarpışmalar sonucu geriye tek muhafız kalmıştır:Roland Deschain. Roland'ın amacı ise Kara Kule'yi bulmak ve yıkımdan kurtarmaktır. Rüyalarında karşısına çıkan ancak kimsenin ihtimal vermediği Orta Dünya’ya ulaşan 11 yaşındaki Jake Chambers bu Dünya’ya ulaşmayı başarır. Roland yanına Jake Chambers’ı da alarak bu amacına ulaşmaya çalışacaktır.
 • 2017
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 5.9
 • 9
 • 0
Malefiz 2: Kötülüğün Gücü 2019 izle
Tüm Bilgiler
Malefiz 2: Kötülüğün Gücü 2019 izle 2019 Filmleri, Aile Filmleri 
Türkçe Dublaj
İyilikten Kötülüğe Malefiz 2 izleOrman krallığında huzurlu bir hayat sürerken kimse’nin buna müdahale etmesi istenilmez. Burada da oldukça saf ve temiz kalbe sahip genç bir kadından bahsediyoruz. Aynı zamanda da oldukça ürpertici siyah kanatları olan bir kadından. Damarına basılıncaya kadar oldukça sakin olan bu kadın’ın nerede kendisinden bir şeyler kaybetmeye başlamış olduğuna film’de tanıklık etmiş olacaksınız.Malefiz 2019 izleYıllardır inandığı adam tarafından toprakları tehdit edilen kadın tüm tırnaklarını çıkartmıştır. Kurulu düzeninin bozulmasından korkan kadın tüm ihtişamı ile kendini savunmaya başlamıştır. Önceleri oldukça saf ve temiz bir yüreği olan kadın gittikçe acımasız tavırlar sergilemeye başlar. Uğramış olduğu inanetler onu bu noktaya getirmiştir. Tüm bunlar adına adeta bir cephe geliştirmiştir.Malefiz 2 izleÖfkesi’nin nedenini anlamak seyirciler tarafından mümkün olmaktadır. Girişmiş olduğu tüm acımasız işlerde bu durumdan kaynaklanmaktadır. Film’de böylece bir insan’ın nasıl değişebileceği gözler önüne serilmiştir. Huzuru’nun bozulması ardından çok değişen kadın tüm alt yapıyı da değiştirmiştir. Film’de Uyuyan Güzeller’in her zaman da güzel olmadığına tanıklık edeceksiniz. Kötü ya da iyilerin kazanıp kazanmadığı bilinmezken büyük hırs’ın neler yaptırdığına bir kez daha şahit olacaksınız.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8,8
 • 11
 • 0
Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Tek Parça izle
Tüm Bilgiler
Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Tek Parça izle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Yenilmezler 3 izle Sonsuzluk Savaşı adı ile çıkan Yenilmezler 3 filmi, 2018 yılında vizyona girmiştir. Fantastik ve bilim kurgu türünde olan güzel film 2 Saat 40 dakikadır. Aynı zamanda birçok macera ve aksiyon olan Yenilmezler 3 filmi izlemek için hala geç değil.Film Konusu Canlandırdıkları film karakterleri ile ön planda olan Iron Man ve Kaptan Amerika arasında yaşanan olaylar yüzünden dağılan kahramanlarımız, dünyanın görebileceği en büyük tehlike ile savaşabilmek için tekrar bir araya gelir. Sınırı olmayan bir güç kaynağına sahip sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos(Josh Brolin), insanların görüp görebileceği en büyük tehlikedir. Tek başlarına ya da yandaşları ile yenemeyecekleri düşmanlara karşı tekrar bir araya gelerek bir kez daha insanları kurtaracaklardır.İzleyici YorumlarıSonsuzluk Savaşı adı ile de bilinen Yenilmezler 3'de aksiyon ve macera gene çok fazladır. Google kullanıcılar tarafından beğenilen ve yaklaşık olarak %95 beğeni alan filmin IMBD puanı 9,8'dir. Yabancı macera, aksiyon ve bilim kurgu filmleri izle kategorisinde yerini almıştır.
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 9.1
 • 14
 • 0
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 Filmini izle
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 Filmini izle Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlik 5 izle Efsanenin son filmi olan ve aynı zamanda dram, macera alanında eğilim gösteren bu film serisi de oldukça sevildi ve hala günümüzde unutulmayan filmler listesindedir. Bu film izlenme rekorları kırmış ve çok geniş bir kitle tarafından tüme yakın beğeni toplamıştır. Bu seride, Bella ve Edward çiftinin doğum sonrasında yaşadıkları maceralar teker teker ele alınıyor.Alacakaranlik 5 şafak Vakti Bölüm 2Kızlarını her türlü olaydan ve düşmanlardan korumak isteyen Edward ve Bella çiftinin yaşadığı olayları anlatan filmde her şey göründüğü gibi basit olmamakla beraber çift, kızlarını büyük bir dikkatle kollamak istiyor. Çiftin kızının doğumu sonrasında onlar için daha da tehlikeli olan dönemde vampir klanlarını bir araya getirmeyi deniyorlar.Kızlarını Volturi klanından korumak isteyen çift için her şey çok uğraştırıcıdır. Kızlarını bu vampir klanı ve yalanlardan korumak istiyorlar. Bunun için çok uğraşan çift, sanıldığı kadar basit olmayan bir çıkmaza giriyorlar. Milyonlarca satan bu kitap, tutku ve aşk hikayesini anlatıyor. Bu efsane, bu maceralarla dolu yaşamla ve çabayla izleyiciye veda ediyor.
 • 2012
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 6.6
 • 10
 • 0
Alacakaranlık 2 Yeni Ay izle – The Twilight Saga Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık 2 Yeni Ay izle – The Twilight Saga Türkçe Dublaj izle Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık 2 Yeni Ay izle 20 Kasım 2009 tarihinde gösterime giren, Stephenie Meyer’ın romanından uyarlanan film romantik, gerilim ve fantastik bir yapımdır. Alacakaranlığın devamı olan Alacakaranlık 2, Yeni Ay turkce izle müziği Possibilltiy tarafından yapılmıştır. İzleyici tarafından, özellikle gençler tarafından beğeni toplayan Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay istediği sonucu elde etmiş bir filmdir.Alacakaranlık Efsanesi :Yeni AyYaşadığı vampir saldırısından kurtulan Bella’ yı mutlu etmek isteyen Edward, yaşananları unutturabilmek için onu ailesi tanıştırmak ister ve bu arada da Bella’nın doğum gününü hep beraber kutlamak ister. Alacakaranlık 2: Yeni Ay neler oldu ? Aile tarafından sevgiyle karşılansa da onu varlığından rahatsız kişilerde vardır. Hediyeleri açarken küçük bir dikkatsizlik sonucu eli kesilen Bella’nın elinden akan kan aile içinde bir karmaşaya sebep olur.Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay Soluksuz Devam EdiyorYaşanan bu tatsız olay, aile fertlerinin özellikle Edward’ın kafasını karıştırır. Bella’ya zarar vermek istemediği için ilişkilerini gözden geçirir ve aile olarak şehri terk etmeye karar verirler. Yalnız kalan Bella , Edward’ın yokluğunda kurt adam olan Jabop ile arkadaş olur. Twillıght Saga- New Moon tek parca izle Ama hala Edward’ı sevmektedir.Serinin Diğer filmi olan Alacakaranlık 1 burada.
 • 2009
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 6,6
 • 13
 • 0
The Dead Don’t Die Ölüler Ölmez Yabancı i Online
Tüm Bilgiler
The Dead Don’t Die Ölüler Ölmez Yabancı i Online Fantastik Filmler, Komedi Filmleri 
Türkçe Altyazı
Huzurlu bir kasaba olan Centerville, ölülerin mezarlıktan kalkması ile bir zombi istilasına maruz kalır. Zombi ordusuna karşı iki polis salgın şeklinde büyüyen bu durumdan etkilenmeyen insanları korumak için mücadele etmeye başlar. Filmin başrollerinde usta aktör Bill Murray ve Star Wars The Force Awakens filminde Kylo Ren rolünden tanıdığımız Adam Driver yer alıyor. İyi seyirler, Ultrafilmizle.TV
 • 720p
 • IMDb 5.7
 • 118
 • 0
Batman v Superman: Adaletin Şafağı Filmi Full HD izle
Tüm Bilgiler
Batman v Superman: Adaletin Şafağı Filmi Full HD izle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Millet, Batman ve Superman ortasında kalırlar. Fakat hem Batman hem de Superman süper üstü kuvvete sahip kahramanlardır ve millet onları bir yardımsever olmaktan çok gözdağı verdiklerini düşünürler. Bundan sonra büyük bir korkuya kapılan Batman 'Dark Knight', Superman’le savaşır. Fakat bunu çıkar olarak düşünen Lex Luthor bir şeyler yapmak için uğraşır ve dünyadaki bu kargaşayı kendi menfaatine kullanmak için atağa geçer ve dehşet planını harekete geçirir.
 • 2016
 • Amerika
 • 1080p
 • IMDb 6.5
 • 881
 • 0
Artemis Fowl Filmi Full HD izle
Tüm Bilgiler
Artemis Fowl Filmi Full HD izle Fantastik Filmler, Macera Filmleri 
Artemis FowlFarklı canlı türleri ve ırkların bir arada yaşadığı büyülü ve fantastik filmlerden hoşlananlar için Artemis Fowl hem eğlenceli hem de maceralı bir film olarak geliyor. Konusu ve farklı ırklardan karakterleri ile Yüzüklerin Efendisi’ni andırsa da tamamen farklı bir kurguya sahiptir. Aynı isimli kitaba dayanarak uyarlanan orijinal hikâyenin İskandinav mitolojisinden etkilendiği kabul edilir. Bilindiği gibi son dönemlerde hem edebiyat, hem dizi hem de film sektörü İskandinav mitolojisinden ve genel olarak İskandinav kültüründen etkilenmiştir. Bu etkilenmenin son derece ilginç bir örneği olan film hem macera, hem fantastik hem de aile filmleri arasında gösterilebilir. Farklı ve ilginç bir fantastik film arayanlar için iyi bir seçim olacaktır.Her Çeşit Suçun Yer Aldığı İlginç Bir Aile2019’un Ağustos ayında vizyona girmesi beklenen filmin asıl kahramanı 12 yaşındaki Artemis Fowl’dur. Daha çok küçük olmasına rağmen ana karakterimiz oldukça zeki hatta bir dahidir. Artemis Fowl’un ailesinde hemen hemen her çeşit suça bulanmış karakterler bulunur. Asıl karakterimizin de pek masum olduğu söylenemez, o da zeki bir kötü çocuktur. Soyu oldukça karmaşık ve ilginç olan Artemis’in babası bir gün aniden ortandan kaybolur ve macera başlar. Daha çok küçük olsa da Artemis bu olayı çözmek zorundadır. Ayrıca bu mücadelede karşısında son derece ilginç bir düşman bulunmaktadır. Artemis gizli bir peri ırkıyla karşı karşıya gelmiştir. Kendisini ansızın sinsilik ve kurnazlıkla dolu bir savaşın içinde bulur. Geniş ve gizli bir topluluk olan perilerle Artemis’in mücadelesi filmin asıl çatışmasını yansıtır. Son derece atak ve sinsi perilerle kendine güveni tam ve bilmiş bir çocuğun maceralarının ortaya ilginç ve eğlenceli bir film çıkaracağı da kesindir. Bu türü sevenler için Artemis Fowl orijinal ve dikkat çekici bir seçenektir.Artemis Fowl SerisiArtemis Fowl kitaplarını takip edenler için film heyecanla bekleniyor. Çünkü yaklaşık 20 kitaplık bir seriden oluşan Artemis Fowl’un müdavimleri ülkemizde de çok sayıda. Konu açısından çok renkli ve canlı bulunan kitaplar diğer fantastik romanların hepsine ciddi bir rakiptir. Cüceler, elfler, kâhyalar gibi farklı ırklar, süper güçler ya da gözlerdeki iris kameralar gibi fantastik detayları sevenler için bu film harika bir seyirlik olacaktır. Bunun yanında bu karakterleri Manhattan ve Dublin sokaklarında görmek ise ayrıca zevklidir. Yönetmen koltuğundaki Kenneth Branagh ve Disney prodüksiyonu olması da ayrıca dikkat çekmiştir. Başroldeki Artemis’i Ferdia Shaw canlandırıyor. Orijinal fikri kitap serisinin yazarı olan Eion Colfer’a aittir. Oyuncu listesinde ise Lara McDonnell, Josh Gad, Judi Dench, Nonso Anozie, Miranda Raison, Tamara Smart, Josh McGuire, Hong Chau, Nikesh Patel, Jake Davies, Matt Jessup, Sally Messham, Simone Kirby, Adrian Scarborough gibi oyuncular yer alıyor.
 • 2019
 • Amerika
 • 355
 • 0
Mandy 2018 Filmi Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Mandy 2018 Filmi Türkçe Dublaj HD izle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Red ve Mandy birbirlerine aşık olan ve bunun için normal hayattan uzak ormanlık bir yerde her şeyden, herkesten uzakta hayatlarını yaşamaktadırlar. bu sessiz güzel hayatı sürdürürken kötü adamlar mandy'nin güzel yüzünü görecek ve sıcak yuvalarına tarikat üyeleri tarafından saldırı düzenleyeceklerdir. kocası red'in gözü önünde ona farklı şekillerde işkence ederek ruhunu ve bedenini yöneltmek isteyecekler.
 • 2018
 • Amerika,Belgium,İngiltere
 • 720p
 • IMDb 6.6
 • 453
 • 0
Kayıp Zamanlar Filmi Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Kayıp Zamanlar Filmi Türkçe Dublaj Full izle Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Günün ilk ışıklarında dönen bir çocuk, iki parlak ana karakterden dolayı entelektüel gençler için harika bir film, ancak derin dizilerden veya düşünceli fantastik filmlerden hoşlanan herkes bu akıllı filme adil bir şans vermelidir. Bir kez daha, Güney Kore sineması Hollywood'un Açlık Oyunları veya İsyancı bayiliklerinin etrafındaki mevcut genç film dalgasını kolayca yenen derin bir genç film yaratmayı başardı.
 • 2016
 • South Korea
 • 1080p
 • IMDb 7.3
 • 472
 • 0
Onnline film izleme sitemizde güncel yabancı yerli Fantastik Filmleri izle kategorisinde bulabilirsiniz.
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle