1. İntikam Manyeo Full HD izle

  İntikam Manyeo Full HD izle

  720p Türkçe Altyazı

  İntikam İsimli Filmin Konusu
  İntikam isimli film, ailesine yardımcı olmak isteyen Ja yoon’un ödüllü bir yarışmaya katılması ile gelişen bir takım olayları konu edinmektedir. Ja yoon’un hayatı yarışmaya katılması ile birlikte tam bir kargaşaya dönüşür ve bir takım olaylar gelişir. Ja yoon yarışma programına çıkarak televizyonda görülmesi ile birlikte tuhaf bazı insanlar ile karşılaşır.
  10 sene önce hükümet tesisinden kaçan Ja yoon hafızasını kaybeder. Yaşlı bir çiftin evine sığınan Ja yoon, bu kişiler tarafından büyütülür. Oldukça başarılı bir lise öğrencisi olan Ja yoon, maddi zorluklar yaşayan ailesine yardım edebilmek için ödüllü bir yarışma programına katılır. Ja yoon’un televizyon da görülmesi ile birlikte onu kaybolduğu zamandan beri arayan kişiler tarafından fark edilir.
  Ja yoon’un hayatı kendisini arayan kişiler tarafından televizyon programında görülmesi ile birlikte oldukça karışık bir hal alacak ve tam bir kargaşaya dönecektir. Bir yarışma programına katıldıktan sonra geçmişi ile ilgili bir takım sırları öğrenmesi sonucu oluşan olayları anlatan filmin türü ise gerilim, aksiyon türündedir.


  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    7.1   323

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle