1. Hindistan Eşkıyaları 2018 Türkçe Dublaj izle

  Hindistan Eşkıyaları 2018 Türkçe Dublaj izle

  1080p Türkçe Dublaj

  Hindistan Eşkiyaları izle

  Başka bir ülkenin sömürgesi altında olan Hindistanın kurtuluş mücadelesini ve bunu yaparken kendi benliğini bulan bir adamın hikayesini anlatan muhteşem bir film olan Hindistan Eşkiyaları, bugüne kadar çekilmiş olan en pahalı prodiksiyona sahip olma özelliğiyle de ön plana çıkmaktadır.Gerçek bir hikayeden esinlenen il, tarihi gerçekleri gözönüne sermektedir.

  Hindistan Eşkiyaları Türkçe Dublaj izle

  1795 yılında Hinduta ya da Hindostan olarak bilinen Hint Yarımadası, İngiliz Doğu Hindistan sömürgesi altındadır.Gittikçe genişleyen bu sömürgeye, Hindistan haydut gurubu karşı çıkar ve yer yer isyanlar başlatırlar. Azaad isimli önderleriyle, özgürlük mücadelesi veren bu grubu, Britanyalı komutan Clive bir plan yaparak durdurmaya karar verir.

  Hindistan Eşkiyaları Altyazili izle

  Buna göre grubun içine yine Hintli bir haydut olan Frangi Mallah’ı koyacak ve onu kullanarak çeteyi içten çökertecektir.Ancak plan istediği gibi işlemez. Peşlerine saldığı Mallah için iki seçenek vardır. Ya düşman ordusuna yardım edecek onların muhbiri olacak ya da özgürlük mücadelesinde ölümü göze alıp diğerleriyle beraber savaşacaktır. İkilem arasında kalan Mallahın seçimi belki de koca bir ülkenin tarihini belirleyecektir.
  Hindistan Eşkıyaları 2018 Türkçe Dublaj izle 8.8 / 10 4 kullanıcı oyu.
  8.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      4.0   1.441

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle