1. Gece Kuşu -Late Night 2019 Filmleri izle

  Gece Kuşu -Late Night 2019 Filmleri izle

  720p Türkçe Dublaj

  Gece kusu " late night " Adlı Filmin Konusu
  Gece kuşu “ Late night “ adlı film komedi türünde bir film olup, gece yarısı talk show programı sunucusu olan Katherine Newbury’nin hikayesini anlatan bir filmdir. Katherine Newbury kariyerinin zirvesinde olan bir kadındır ve bu talk show programının da oldukça başarılı bir kişilerinden birisidir.
  Katherine Newbury kadınlara düşman olan bir kişi olmak ile suçlanmakta ancak hakkında ortaya atılan bu söylentilerin kariyerine ve başarısına zarar vermesinden korkar. Bu yüzden de Katherine Newbury kendisi için ortaya atılan bu iddiaların gerçek olmadığını ispatlamaya karar verir. Hakkında kadınlara düşman olduğuna dair ortaya atılan iddiaların doğru olmadığını göstermek için bir karar verir. Bundan dolayı da beyaz ve erkeklerden oluşan ekibine kadın bir ekip çalışanı dahil etmeyi düşünür.
  Katherine Newbury, bir takım görüşmelerden sonra ekibine siyahi bir kadın olan Molly’yi işe alır. Molly yeni işi için heyecanlıdır. Molly bu yeni işinde var gücü ile çalışır. Başlarda Katherine Newbury, Molly’nin varlığından rahatsızlık duyar. Ancak Molly’nin düşen reytingleri arttırmak için verdiği emek aralarının ısınmasına sebep olur.


  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8,5   185

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle