1. Dora ve Kayıp Altın Şehri Tek Parça izle

  Dora ve Kayıp Altın Şehri Tek Parça izle

  720p Türkçe Dublaj

  Dora Ve Kayıp Altın Şehri

  Dora, hayatının neredeyse tamamını ormanda yaşayarak ve ormanı keşfederek geçirmiş bir genç kızdır. En büyük zevki, doğayla içiçe olmak ve vahşi hayatın güzelliklerini doya doya yaşamaktır. Ağaçlara tırmanıp, daldan dala atlamak ya da çukur, tepe demeden tabiatı keşfetmek, onun için çok eğlencelidir. Ancak, bir gün balta girmemiş ormanlardan daha tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır.
  Ailesi ona artık ormandan ayrılıp, kasabadaki lisye gitmesi gerektiğini ve kendilerinin çok önemli bir iş için yanında olamayacaklarını söylerler.Dora ne kadar onlarla gitmek istese de ailesi buna karşı çıkar. Artık modern hayata başlama zamanıdır. Ancak, Dora için yeni hayata ayak uydurmak ve liseye uyum sağlamak çok zor olacaktır. Bu arada yeni arkadaşlar edinir.
  Maymunu boots ve diegonun yanında bu yeni edindiği arkadaşları ile kayıp olan ailesini kurtarmak ve kayıp inka uygarlığı diğer adıyla altın şehri bulmak için uğraşacaklardır. Ancak, bu gizemi çözmek, altın şehre ulaşıp ailesini kurtarmak o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü bunun arkasındaki paralı askerler, Dora ve arkadaşları için büyük tehlike olacaklardır.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8,9   162

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle