1. Dead Man – Ölü Adam Filmini Türkçe Dublaj izle

  Dead Man – Ölü Adam Filmini Türkçe Dublaj izle

  720p Türkçe Dublaj

  Ölü Adam ve Serüven Dolu Hayatı

  Sıradan bir yaşam sürerken olaylar bir anda değişir. Bu durumda ise genç adamın bulunduğu yerden başka yerlere kapı açması ile olaylar farklı bir boyut kazanmıştır. Maceraya atılmak istercesine bulunduğu yerleri terk eden genç adam aradığı macerayı bakalım bulabilecek midir? Bilinmeyen yerlerde başlanan yeni bir hayat ise bakalım başına neler açacaktır.

  Temmuz Ayı Vizyondaki Filmler

  Çıkılan yollar sadece fiziksel olarak değil, kendisinde birden çok değişikliğe sebep olacaktır. Çaresizlik anında karşılaşmış olduğu bir adam ise onda farklı etkiler uyandıracaktır. Karşılaşmış olduğu bu adam ise onu ölmüş olan bir şaire benzetecektir. Hatta benzetmekle kalmayıp, o olduğunu düşünecektir. Bu durumda da filmde bir hayli merak söz konusu olacaktır.

  Yeni Gelen Direk Film izle

  Bu yolculuk bambaşka serüvenlere kapı açacaktır. Beklenmedik olayların ardı arkası kesilmeyen film bu nedenle de yoğun izleyici azkitlesine ulaşmayı başarmıştır. İnsanların da bambaşka bir karaktere bürünebildiği bu film’de gözler önüne serilmiş olacaktır. Buradan da yola çıkılarak hayatın mucizeler ile dolu olduğu söylenebilir. Çaresizlik anında karşılaştığı için kendisine bir mucize gibi gelen bu olaylar adeta hayatını değiştirmiştir.


  Dead Man – Ölü Adam Filmini Türkçe Dublaj izle 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6,6   367

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle