1. Curse of the Scarecrow-Korkuluk Filmini Full HD 2019 izle

  Curse of the Scarecrow-Korkuluk Filmini Full HD 2019 izle

  720p Türkçe Dublaj

  Korkuluk
  Yetkin Bir Korku Filmi-Korkuluk


  June ve Carl kardeşler, yirmi yıl önce ebeveynlerinin korkuluk olduğuna inandıkları bir şey tarafından öldürülmesine tanık olmuşlar ve bunu hayatları boyunca bir sır olarak saklamışlardır. Ebeveynlerinin ölüm yıldönümünde iki kardeş evlerinin ahırında bir araya gelir. June, terapisti Karen ve en iyi arkadaşı Nancy ile araştırma yapmak ve ailesini öldürenden intikam almak, korkularıyla yüzleşmek için evine geri döner.
  June evine geri dönerken Korkuluk karakterinin ve onun lanetinin doğru olmamasını umar, ancak gittiğinde o bölgenin lanetli olduğunu öğrenir. June arazide dolaşırken, Korkuluk’un yine dolandığını görür. June, Korkuluk’un her 20 yılda bir kendini gösteren, yüzlerce yıl önce, ölmek üzere korkuluk direğine asılmış bir adamın ruhu olduğunu ve onun intikam için döndüğünü öğrenir.

  Yetkin bir korku filmi olarak karşımıza çıkan bu filmde, Korkuluk karakterinin basit ve çarpıcı kostümü, filmi gizemli ve korkutucu kılmaktadır. Filmde etkileyici olan Korkuluk karakterinin intikam yaklaşımıdır. Filmdeki psikolojik, slasher( katliamlı vb.)ve doğaüstü ağ dikkat çekicidir. Oyuncular ve performansları farklı portreler izleme keyfi yaratmaktadır.


  Curse of the Scarecrow-Korkuluk Filmini Full HD 2019 izle 6.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  6.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      0.0   1.102

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle