1. Cin Deresi Müsfer Yerli Korku Filmleri izle

  Cin Deresi Müsfer Yerli Korku Filmleri izle

  720p Yerli Film

  CİN DERESİ ‘MÜSFER’ Filminin Konusu
  Üniversiteden mezun olan gençlerin iş sahibi olabilmek adına atıldıkları maceraları anlatan film çözülmesi gereken psikolojik düğümlere değinmiştir. Uluslararası çalışmakta olan büyük bir şirket bir gün yarışma düzenler ve bu yarışmayı kazananlara iş vereceğini vaat eder. Yarışma gruplar halinde yapılacaktır. Yarışmaya katılacak olan gençler başlarına gelecek olaylardan ve yaşayacakları bilinmezliklerden habersizlerdir.

  Şirket yarışmaya katılacak ve grup oluşturmuş gençlerden şu ana kadar bulunamamış ve tespiti yapılamamış arkeolojik kalıntıları bulmalarını ve tespit edip bu kalıntılar hakkında sunum hazırlamalarını ister. Takım üyelerinden olan Arda arkadaşlarını kendi köyüne götürür. Bağırganlı köyü 600 yıllık bir tarihe sahip bir köydür. Arda çocukluğunu bu köyde geçirmiş ancak sonra ayrılmak zorunda kalmıştır.

  Takım Osmanlı zamanından kalma Kaya Limanına gitmeye karar verir. Buraya varabilmek için Çakaltepe’ de ki dar geçitlerden geçmeleri gerekir. Arda’nın yapmış olduğu bir hata yüzünden takım Cin Deresinden geçmek zorunda kalır. Ancak buradan geçebilmek tahmin edildiği kadar kolay değildir. Çünkü burası Müsfer cinlerinin evidir. Bu korkunç dereyi geçebilmek için yıllar önce aynı hatayı yapan yaşlı bir adamdan yardım isterler.

  Cin Deresi Müsfer Yerli Korku Filmleri izle 9.4 / 10 9 kullanıcı oyu.
  9.4
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

      0.0   667

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle