1. Cin “Aşk Büyüsü” Yerli Korku Filmi HD izle

  Cin “Aşk Büyüsü” Yerli Korku Filmi HD izle

  720p Yerli Film

  Cin Aşk Büyüsü İçin Değer

  Çıkmış olunan yolda başımıza gelecekleri kimi zaman kestiremeyiz. Bu filmde’de konu alınan sevdası uğruna pek çok şey yapmak için çabalayan bir adamdan söz edilmektedir. Aşkın peşinden gitmek isterken başka yollara sürüklenmesi onu bir anda hayrete düşürecektir. Herkesin elbette ki sevdası uğruna yaptığı bir şeyler vardır diyerek film’de de bu sayede kendinizi bulmuş olacaksınız.

  YERLİ KORKU FİLMLERİ İZLE

  Aşkın peşinden giderken bu yolda ilk önce oldukça uysal yollar denenmiştir. Fakat tüm bunların bir sonuca ulaştırmamış olduğu görülmüştür. Bunun adına aranan çareler sonucunda son zamanlarda herkesin dilinde olan bir büyü ortaya atılmıştır. Bu büyü ile o da sevdasına çare bulma adına bir adım atacaktır. Fakat başına geleceklerden de bir hayli habersizdir.
  Denen yollar ilk başta herkesi de şaşırtarak olumlu sonuçlar doğurmuştur. Bu durumdan bir hayli memnun olan adamın da yüzü gülmeye başlamıştır. Yapılan büyünün demekki ne derece etkili olduğunu anladığını düşünür. Günün birinde ise olaylar tamamen değişiklik gösterir. Büyü’nün etkisi ise bir süre sonra geçmiş ve olanların da seyri böylece değişmiştir.
  Cin “Aşk Büyüsü” Yerli Korku Filmi HD izle 8.7 / 10 3 kullanıcı oyu.
  8.7
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      9,9   851

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle