1. Ash is Purest White -Kül En Saf Beyazdır Filmini Türkçe Dublaj izle

  Ash is Purest White -Kül En Saf Beyazdır Filmini Türkçe Dublaj izle

  720p Türkçe Dublaj

  Suç Ve Aşkın Buluştuğu Film Kül En Saf Beyazdır

  Çin yapımı olan Kül En Saf Beyazdır filmi, yayınlandığında oldukça ses getirmiş ve beğenilmiş bir yapımdır. Film konusunu, Çin’in suç merkezi olan yeraltı şehrinde geçen bir aşktan almaktadır. Bu aşk 2001 yılından 2017 yılına kadar süren, inişli çıkışlı destansı bir hikayedir. Başrol, Qiao bir dansçı olsa da gönlünü kentin gangsterleri arasında yer alan Bin’e kaptırır.

  Çeteler arasında patlak veren bir çatışma her şeyi değiştirir. Bu çatışmada Bin’i korumak isteyen Qiao başka birine ateş etmiştir. Yaptığı şey 5 yıl hapis yatmasına sebep olurken Qiao, hapisten çıktıktan sonra bile aşkından vazgeçmiş değildir. Serbest kaldığında yaptığı şey, Bin’e ulaşmaya çalışmak olacaktır. Ancak hapiste olduğu süreçte Çin’in oldukça değişmiş olduğunu fark eder.

  Filmde, toplum dışına itilmiş iki insanın 16 yıl gibi uzun bir süreçte değişen şiddet dolu aşkları anlatılırken aynı zamanda geri planda ülkenin başına gelen önemli tarihsel olaylar da işlenmektedir. Filmde Çin’in kapitalist dönüşümün nasıl yaşandığına ilişkin izler de yakalanmaktadır. Filmin odak noktasında olan aşıkların arasındaki garip ilişki, filmde epik bir üslupla seyirciye sunulmaktadır.

  Ash is Purest White -Kül En Saf Beyazdır Filmini Türkçe Dublaj izle 9.3 / 10 2 kullanıcı oyu.
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      8,8   445

Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Ekranlardan En İyi Film İzleme Sitesi - Film izle - Full HD Film izle